La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1047 Culés

0

Boli, bo chyba wszyscy wiedzą kto wygra LM w tym roku. Znowu. Przykre jest to, że wszyscy widzieli konieczność dania odpoczynku w meczu z Leganes Suarezowi chociażby, a na mecz wychodzi prawie cały pierwszy skład. Nie chce tutaj osądzać personalnie każdego z piłkarzy, ale uważam że wystawienie Semedo na obronie a Roberto w pomocy pokazało że zlekceważyliśmy Romę. Zmiany jak Roma strzelila bramkę były tak żałosne, że bolały oczy. Kwestia złotej piłki znowu się przechyla w stronę z Madrytu. Tylko chyba jakieś świetne wyniki na mundialu mogą dać ZP komuś innemu, może Salahowi, Lewemu?

Kolega mówi że dopinguje Barcelonę ale nie reaguje tak emocjonalnie. Porażki strasznie bolą, ale radość po wygraniu typletu, meczu jak z PSG, 5:0 z Realem są cudowne i nie zamieniłbym tego. Banks :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?