La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1630 Culés

1

Jak tu się pozbierać?



Siedzę w tej robocie jakbym gonga wczoraj zaliczył prosto w ryjło i nie mógł się pozbierać. Knockdown. Szok. Niedowierzanie.



Nie potrafię zrozumieć jak przy tak grającej Romie nasza ekipa po prostu nie istniała. Mając spokój na domowym podwórku nie potrafiliśmy wejść w mecz. Wyjść choćby na drugą połowę zmotywowani. Przy stanie 2-0 nie było zrywu, nie było widać reakcji, desperackiej walki o każdą piłkę.



To wyglądalo trochę tak jakby naszym wycięto serca tuż przed meczem i wysłano na pewną rzeź.



Cały mecz powtarzałem, że Roma gra imponująco. Spokojnie, skoncentrowanie, nie dając się wyprowadzic z równowagi. Świetnie się przygotowali do tego spotkania. Zagrali z pełnym szacunkiem do nas i z pełną wiarą w powodzenie swojego planu. Nie można się do niczego przyczepić, wygrali i awansowali do półfinałów w pełni zasłużenie.



A my?



Pozostaje przyjąć porażkę z pokorą i iść dalej.

Wyciągnąć wnioski na przyszłość i nie pozwolić sobie nigdy więcej na tego rodzaju postawę. Jesteśmy Barceloną, mamy swoją filozofię acz potrzeba nam zrewidować jej sens i na nowo budować mentalność zwycięzcy.

Visca el Barca! Forca Roma! :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?