La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1113 Culés

5

Wleciał widzę artykuł o tym, że zespół jest przemęczony. Pisałem o tym już dawno i obawiałem się, że właśnie tak się skończy wsytawianie once de gala na zespoły pokroju Leganes nawet w meczach u siebie. Valverde jest tak osrany i boi się przegrać ligę, że zajedzie tych gości choćby nie mieli siły wstać rano z łóżka. Zmian też albo nie robi, albo na ostatnie 10 minut meczu. Kiedy zmiennicy mają się ogrywać ja się pytam?! Paco wczoraj puszczony na ostatnie 5 minut przy 0-3. Jak on ma pokazać jakość i coś zrobić, kiedy w lidze nawet nie dostaje szans z ogórkami?! I to dotyczy wszystkich rezerwowych w Barcelonie. Taki Paulinho jest w lidze wpuszczany nieraz na siłę, kiedy można wystawić kogoś bardziej kreatywnego, to wczoraj w meczu, w którym jego siła by się nam mega przydała, nawet nie wstaje z ławki. Strasznie mnie osłabia zarządzanie tym zespołem przez trenera i jego nietrafione decyzje, brak zmian, brak reakcji... Wczorajszy blamaż to jest efekt jego działań już od bardzo długiego czasu.

1

@skakun95 Paulinho musiał wczoraj zagrać. W pamięci zapadł mi jego występ na SB, gdzie jako jedyny z drużyny potrafił przetrzymać piłkę i zagrozić bramce Navasa. W dodatku ktokolwiek za kontuzjowanego Busquetsa, a tak mamy powtórkę z Bayernu i 2-3 niewyleczonych piłkarzy na murawie xD

konto usunięte

1

@skakun95 Dokładnie - nie byłem wstanie pojąć decyzji Valverde wczoraj - Roma porobiła pełne zmiany w 75 podczas gdy Valverde stał i się gapił. Prosiło się o Paulinho za Inieste który ledwo biegał, Debmele za Roberto który oddychał rękawami i Paco za beznadziejnego Suareza.

konto usunięte

0

@dontripe Ja bym wpuścił Dembele, ostatnio forma wzrosła i jest wstanie lepiej operować piłką.

1

@dontripe zgadzam się w 100%, goście nas lali jak młodzików, a nasz Erni bez reakcji, stał i się przyglądał... Przecież już po pierwszej połowie widać było, że nic nie funkcjonuje. Dembele jakby wszedł, to też podejrzewam, że z automatu Roma by sobie tak nie hasała lewą stroną, bo zwyczajnie byłoby ogromne zagrożenie kontrami, a skoro i tak musieliśmy grać długie piłki bo nie mogliśmy wyjśc spod pressingu, to chyba lepiej było robić to na szybkiego Dembejle.... Nie rozumiem jak można tego nie widzieć

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?