La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1527 Culés

6

Zaraz po meczu wolałem się nie udzielać, bo pewnie bym dostał bana. Teraz już na chłodno.
Valverde niewątpliwie zawalił ten mecz. Brak zmian, zła taktyka. Zresztą już wszystko powiedziane zostało. Mimo to nie można po tym jednym meczu, nawet tak arcyważnym, powiedzieć, że do niczego się nie nadaje.
Valverde nie miał w planach odejścia Neya. Miał też w planach Cou już w lecie. Tak samo jak nie zaplanował, że Dembele od razu się połamie. Mówimy, że zajechał zawodników. Ok, fakt. Ale nie zapominajmy, że przez pół roku grając choćby takim Deulofeu zrobił wyniki dużo ponad stan. Dostał kadrę dużo słabszą niż była w zeszłym roku. Dlatego przeszedł na 4:4:2. Wymusiły to realia. Nasze wzmocnienia na kolejny sezon to tak po prawdzie Cou, Dembele, oby Griezmann i Arthur za Iniestę. Moc jest na papierze. Myślę, że wtedy może wrócić do oczekiwanego 4:3:3.
Niech chłop wyciągnie wnioski na spokojnie. Jeśli ich nie wyciągnie trzeba mu wtedy podziękować. Teraz mimo wszystko jestem daleki od zwalniania go.

0

@Barclonismo Alena za Inieste, a Arthur na 2019/20.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?