La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1113 Culés

0

Dzisiaj mecz z powtórki oglądam, więc od 16 mam zakaz wchodzenia na La Ramblę, Facebooka, Instagrama i w ogóle odpalania przeglądarki :P

0

@Dzemik55 Ja chyba też, kijowa godzina do oglądania.

0

@Dzemik55 Powodzenia! Ja bym nie wytrzymał.

konto usunięte

4

@Dzemik55 Ja mecz w tv oglądam na żywo, ale i tak nie wejdę na La Rablę. Fb i Instagrama nie posiadam.

0

@Dzemik55 W dzisiejszych czasach bardzo ciężka sprawa, żeby obejrzeć mecz później i skądś się nie dowiedzieć jaki był wynik, powodzenia :D

0

@Hegemon Ja wejdę w przerwie.

konto usunięte

0

@skakun95 Jak to ciężka? Odcinasz się i tyle

konto usunięte

0

@VamosRakieta Ja tfu tfu Barcelona przegra, to już dzisiaj w ogóle nie wejdę.

0

@skakun95 Co? Dla mnie to nie jest trudne :) Wyłączam powiadomienia z SofaScore o konkretnym meczu, o tym najczęściej zapominam. A reszta to bardzo proste :D

0

@l0Messini Ja czekam na mamusię xD
Dzisiaj wraca to obejrzę sobie z nią :D

0

@Hegemon Z Facebooka i tak już rzadziej korzystam niż kiedyś. Z Instagrama tak samo.

0

@Dzemik55 Mamusia też kibic?

0

@Dzemik55 Chodzi mi o to że nawet jak się odetniesz to zawsze możesz się tego dowiedzieć przez przypadek, choćby z tv czy z radia, a w moim przypadku to wyglada tak, że jak Barca przegra to od razu znajomi piszą zajarani :D

0

@l0Messini Oczywiście :P Jak może to ogląda ze mną każdy mecz, ale dużo pracuje :D ale jak dobrze idzie to ogląda tak co 2 mecz w lidze :)

0

@skakun95 O właśnie, na wszelki wypadek wyciszę konfę :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?