La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 898 Culés

1

Tak jak nie rozumiem grania w meczu Leganes pierwszym składem, tak nie rozumiem teraz wystawiania Busquetsa na lekach przeciwbólowych, mógł zagrać nawet za niego Gomes, zamiast oszczędzić piłkarzy przed Pucharem, a co ważniejsze dać szanse na pokazanie się Denisowi, Dembele, Paco, to znowu gra Suarez, który ma beznadziejną formę i wychodzi mu 1 zagranie na cały mecz. Dembele popełnił kardynalny błąd, ale jak ten chłopaczek ma się ograć grając ogony, Semedo zagrał beznadziejny mecz z Romą, a dzisiaj zamiast dać odpocząć od początku Roberto to ten zostaje zmieniony dopiero w końcówce. Wyniki bronią Valverde, ale ten sezon pokazuje chyba, że nie jest trenerem który odnajdzie się w rozgrywkach europejskich, bo nie umie rotować odpowiednio składem, co dziwne, bo do stycznia całkiem fajnie wyglądały jego zmiany w trakcie meczów...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?