La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1817 Culés

0

Ja jeszcze odnośnie wczorajszego meczu:
Wrazenia - ważna wygrana z dobrą Valencia i w miarę dobry powrót po klęsce z Roma.
Styl - widać było zdecydowanie więcej zaangażowania i chęci do gry m.in. dzięki świetnemu wczoraj Coutinho, było trochę magii, np. "no look nożyce Iniesty".
Skład i Trener - znowu 4-4-2, znowu Busi, znowu zmęczony Roberto.
Zmiany - Dembele, który chyba za bardzo chciał, Denis, który mógł zamknąć mecz, a przez to znowu nerwy w końcówce. Okazało się, że Semedo był najlepsza zmiana :).
Trochę obowiam się meczu z Celta, chyba, że zagra Semedo, Verma (za Umtitiego, który na szczęście się zrehabilitował) i Alcacer (za Suareza kopiącego się po czole).
Zapraszam do dyskusji i miłej niedzieli.

1

@VamosRakieta Nie ma co dyskutowac. Dobrze wszystko określiłes

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?