- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1563 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
96 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Rastafarnianin
0
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1563 Culés
46
Uważam że trzeba dać jeszcze szansę Valverde i tak przecież zrobił coś z niczego. Drużyna była rozbita po odejściu Neymara i w Sierpniu wszystko wszystko wyglądało na to że Real obroni tytuł Mistrzowski i po kilku latach przerwy wygra Puchar Hiszpanii. W przyszłym sezonie będzie dużo lepiej, bo Coutinho, Dembele przepracują okres przygotowania do sezonu z drużyną + Cou będzie mógł grać w LM. Paulinho będzie wreszcie wypoczęty. Arthur i Griezmann przyjdą do nas. Przed tym sezonem kibice dużo by dali za dublet, który mamy szansę wygrać.
21
@daniel32778 Jak można pisać ze zrobił coś z niczego? Przecież to bzdura okrutna.
0
@daniel32778 Zgadzam się w 100 procentach. Naprawdę wyglądało to dobrze do meczu z Roma. Ogólnie gra uległa zmianie, ale nie przesadzajmy. Barca dalej gra podobna piłkę.
16
@KacperFCB Żadna bzdura, wystarczy zobaczyc jaka sytuacja była w Lipcu czy Sierpniu. Wiele osób obstawiało że jak się nam coś uda wygrać, to tylko Puchar Hiszpanii.
33
@daniel32778 Ja mam nadzieje, że go zwolnią. To będzie ten sam denny styl gry i te same nielogiczne zmiany. Męczenie i żyłowanie piłkarzy bez rotacji. Marnowanie kolejnych lat Messiego i kolejny bolesny zawód z Lidze Mistrzów.
4
@daniel32778 Ja bym wolał żeby Barcelona wygrała samą LM, niż mistrzostwo i puchar. Tego rozgrywki wygrywają niemal regularnie i w obliczu ciągłego odpadania w ćwierćfinale LM przestały mieć dla mnie wielkie znaczenie, tym bardziej, że nikt w ogóle nie bierze ich pod uwagę w kwestii zdobycia Złotej Piłki, trenera roku itp.
5
@daniel32778 To jest bzdura. Tylko dlatego ze odszedł Neymar to Valverde budował z niczego?
3
@Katalonik97 Wyglądało to dobrze do meczu z Romą? ...
Śmiechłem
0
@Ratamahatta Jak uważasz, to jest twoja opinia i ją szanuję, ale się z nią nie zgadzam. Nigdy nie byłem zwolennikiem zwalniania trenera po sezonie i szczególnie po sezonie w którym możemy wygrać Dublet. Wrzucanie wszystkich sił na LM jest nieopłacalne, bo wystarczy 1 słabszy mecz i jest pozamiatane. Ja wolę Mistrzostwo Hiszpanii niż np żeby Barca doszła do Półfinału LM. Wiadomo że jednl nie skreśla drugiego, ale Valverde rzucił wszystko na Ligę i na LM zabrakło sił.
0
@Pawlak1992 Ja też bym wolał LM, ale po tych rotacjach, a raczej ich braku, to widac było że ku rozczarowaniu dużej grupki kibiców (w tym mnie) Waldek bierze wszystkie siły na wygranie LL.
9
@daniel32778 "Wiadomo że jednl nie skreśla drugiego, ale Valverde rzucił wszystko na Ligę i na LM zabrakło sił."
No i to największa wina Valverde w tym sezonie. Od dawna mamy ogromną przewagę w lidze i Ernesto powinien mądrzej dysponować siłami. Gdy Luis Enrique czy Guardiola wygrywali tryplety to przewaga w lidze nie była tak duża, a mimo to starczyło siły na Ligę Mistrzów.
Nie żebym wymagał od Valverde od razu trypletu, bo wiem, że to jest niesamowicie trudne zadanie o czym świadczy choćby to że żaden klub z wyjątkiem nas nie zdobył go dwukrotnie, a taki Real ani razu. Gdybyśmy odpadli z Bayernem czy Realem, które ligę mają w d*pie, bo jedni już ją wygrali, a drudzy zaspali na początku sezonu i teraz już za późno żeby się budzić to bym zrozumiał, ale odpadnięcie z Romą to jednak dramat przy tej przewadze w lidze. Drużyna powinna być bardziej wypoczęta.
4
@KamQiX Jak 9 podstawowych zawodników musi grać z drużyną typu Girona czy Las Palmas, to nic dziwnego że nie ma sił na wszystkich frontach. Tu już nawet nie chodzi o ten styl, ale o rotacje.
0
@daniel32778 No tak, dokładnie.
6
@daniel32778 Nie wiem, może Wam zależy tylko na wynikach bo mi i osobiście nie odpowiada ten denny styl jaki wprowadził EV. Męczarnie a czasami już nawet przy piłce nie umieją się utrzymać. Gdzie ten zabójczo-ofensywny styl, w którym większość z nas się zakochała? nie ma go + tego brak rotacji. Powinien odejść po sezonie.