- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1602 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
99 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1602 Culés
18
Danmarks Sportsavis (duńskie źródło) Barcelona jest esktremalnie mocno zainteresowana kupnem tego lata Eriksena.
Moje marzenie.... I błagam nie mówcie, że jest niepotrzebny. Od siebie dodam, że pamiętam archiwalny wywiad z nim z przed paru lat i mówił, że kibicuje Barcelonie.
5
@masq Duńskie źródło, czyli pewnie historia w stylu Lewandowskiego w Realu i jarających się tym dziennikarzy Przeglądu Sportowego i Mateusza Borka.
Gdyby coś było na rzeczy, to pisaliby o tym dziennikarze związani z Barceloną, albo media angielskie.
Plotka, nic więcej. Drogę do ewentualnego transferu na Camp Nou zamknął mu Coutinho.
9
@masq Eriksen wniósłby więcej, niż cała pocieszna trójka pomocników, która wczoraj wyszła w podstawowym składzie.
12
@hen0x A otworzyć może odejście Iniesty.
1
@masq Ja tam liczę, że w przyszłym sezonie Alena będzie odgrywał ważna rolę. Sampera też bym z chęcią zobaczył w pierwszej drużynie, trzeba dać chłopakowi w końcu jaka kolwiek szansę.
5
@hen0x Barcelonie potrzebny jest drugi topowy pomocnik jeśli chce polepszyć swoje wyniki w LM.
0
@BaRcA!FaN Ale z Aleñą i Samperem nie zwojujesz LM proste
0
@RosjaninBut Dokładnie. Widziałbym 3 pomocników, mianowicie:
BUSQUETS- RAKITIĆ- ERIKSEN.
A tę świetną pomoc z przodu uzupełniliby:
MESSI- COUTINHO- GRIEZMANN ( SUAREZ)
0
@Bartek22 Gdyby Iniesta miał jeszcze grać, to pewnie by nie sprowadzili Coutinho, a potem Arthura. Moim zdaniem droga do wzmocnień pomocy jest zamknięta.
Wiadomo, że fajnie byłoby mieć 18 zawodników wysokiej klasy, ale jest to nieosiągalne dla Barcelony. Nie ma żadnych wiarygodnych informacji o Eriksenie. To bajka i tyle. Jedyny poważny transfer, jaki pojawia się na horyzoncie, to Griezmann, który zabierze ponad 100 milionów z budżetu. Do tego dojdzie stoper. Trzeba też odrobić pieniądze z tego okienka (zmienne za Coutinho, Dembele i Semedo zabolą w przyszłości) i zredukować płace. Władze miasta zaakceptowały też projekt Espai Barca i prace zaraz ruszą. Nawet nowe umowy sponsorskie nie sprawią, że Barcelona znajdzie kolejne 150 milionów euro na sprowadzenie klasowego pomocnika.
0
@hen0x Wszystko się zgadza, ale uważam, że transfer pomocnika klasy światowej jest bardzo potrzebny. Mamy zaawansowaną wiekowo kadrę i fajnych młodzików na horyzoncie. Trzeba to jakoś skleić. Za mało jest zawodników pomiędzy. Klasowych, w idealnym wieku, mających już doświadczenie. Tacy zawodnicy to fundament dobrego zespołu. Mamy Ter Stegena, Umtitiego, Roberto, Coutinho, oby Griezmanna, ale to wciąż za mało. Thiago Alcantara lub Christian Eriksen- jeden z tej dwójki powinien być głównym celem transferowym Barcy na lato 2019. Naprawdę nie sądzę, żeby trzeba było płacić za typa, który ma rok kontraktu 150 baniek.
Odnośnie tych plotek o Eriksenie, to masz rację, nic konkretnego. Ten agenciak powiedział jednak coś, co mnie zainteresowało. "Krystian pytał się mnie co zrobić, żeby trafić do lepszego klubu", coś w ten deseń. 2 lata kontraktu, chęć odejścia do lepszego zespołu. Wszystko się ładnie układa. Może nie w tym, ale w następnym roku transfer jest moim zdaniem możliwy.
0
@Bartek22 Na lato 2019 być może tak. W tym okienku nie ma co się transferu pomocnika spodziewać. Linia pomocy zapewne będzie wyglądać tak: Sergio, Rakitić, Paulinho, Coutinho, Arthur + "1/2 Roberto" (będzie się dzielić minutami z Semedo) + być może Alena + być może Denis (zdaje się, że zyskuje zaufanie Valverde i ponoć nie planuje odejść) + w jakimś tam stopniu Griezmann, bo będzie mógł zagrać też na lewej pomocy za Coutinho. Wystarczające zestawienie moim zdaniem. Można rozegrać tym jedną kampanię. A jeśli będzie słabo, to pomyśleć co dalej.