La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1391 Culés

2

Co sądzicie o kadrze na następny sezon? Jest wiele znaków ?, wiem, ale gdybyście mieli się zabawić i użyć fantazji? Według mnie:

Sprzedajemy: GOMES, DENIS, VIDAL, VERMAELEN, DIGNE, SUAREZ ? (zależy, czy przyjdzie Griezmann)

Kupujemy: ERIKSEN, GRIEZMANN, albo ICARDI, a nawet dwóch, wtedy do listy transferowej z klubu dopisujemy Paco, MANOLAS, albo DE LIGT.

Z La Masii dołączamy: ALEÑA, CUCURELLA

Proszę o sensowne odp. traktując to w kategoriach zwykłej zabawy, a nie stricte serio

8

@BlAugrAnAPolAnd Suareza za skarby bym nie sprzedał ale zmiennik na którego nie boi się postawić trener by mu się przydał

32

@BlAugrAnAPolAnd Sprzedajemy Suareza?? to nawet traktowane luźno brzmi idiotycznie.

4

@BlAugrAnAPolAnd Messi nie bedzie grał z Icardim w reprezentacji icardi tez nie gra

2

@Messibestplayerintheworld Rozumiem, a dlaczego uważasz, że Suareza nie można sprzedać? Ma już 30 na karku, wartość będzie spadać, a licząc przyjście Antoine'a któryś będzie musiał raczej grzać ławę, a jeden i drugi na to nie pójdą

1

@piotrek1315 Wypowiadał się bo nie jestem poinformowany.? Myslałem że chodzi o Dybale

0

@BlAugrAnAPolAnd Griezmann to niekoniecznie typowy nr9
może grać na każdej pozycji napastnika

0

@BlAugrAnAPolAnd nie o Icardiego

0

@Messibestplayerintheworld I tak może być problem, bo ma dołączyc pomocnik, wtedy Cou na skrzydło z Leo i zostaje tylko atak

konto usunięte

4

@BlAugrAnAPolAnd Eeee, bo to najlepsza/jedna z najlepszych 9 na świecie? Czego nie zmienia nawet jeden gorszy sezon? Który ma przed sobą ze spokojem jeszcze parę lat gry na wysokim poziomie?

PS. Do tego świetnie współpracuje z Messim?

0

@BlAugrAnAPolAnd ale chcąc mieć szansę na wszystkie 3 puchary musimy mieć rotacje a nie aby ławkę na wszelki wypadek

0

@Messibestplayerintheworld Jest jeszcze opcja Timo Wernera

1

@BlAugrAnAPolAnd ale skoro Griezmann zaklepany
do tego zostawiłbym Paco i Gites

konto usunięte

0

@BlAugrAnAPolAnd Icardi najprawdopodobniej odjedzie do Realu latem.Pamiętam jak w zimie jeszcze Sampaoli mówił,że Mauro jest z Realem już praktycznie dogadany.

4

@BlAugrAnAPolAnd Messiemu odszedl z zespolu przyjaciel Neymar. Teraz miałby odejsc jeszcze Suarez? On nadal jest jednym z najlepszych i powinnismy sie cieszyc, ze u nas jest. Dodatkowo Messi musi grac z zawodnikami, ktorzy sa top i naturalnie sie rozumieją jako elita. A Griezmann musi najpierw sie u nas wpasowac w zespol. Pare slabszych meczow nie robi z Suareza slabej dziewiatki.

0

@Messibestplayerintheworld To nie byłaby zła opcja

0

@BlAugrAnAPolAnd Nie rozumiem tego, że jeżeli piłkarz ma te 30 lat to już jest skreślany przez wiek i sprzedawany.. Żyjemy w takich czasach, treningi, regeneracja, odżywki itd że spokojnie może grać do 32-34 lat na wysokim poziomie, przykład Zlatan.

Suarez jest najlepszym środkowym napastnikiem jakiego mieliśmy [David Villa tez był dobry], jest bezcenny i może zagrać jeszcze 2 lata na wysokim poziomie .. Jeżeli przyjdzie Griezmann, to będzie musiał sobie wywalczyć tą podstawową 11. Francuz może zagrać na wszystkich pozycjach w ataku wiec wątpię że wygryzie Urugwajczyka tylko będzie rotowany pewnie z Dembele. No chyba, że Nasz trener będzie taki ogarnięty że [Messi, Suarez, Dembele, Griezmann] będą tak rotowani że każdy będzie miał po tyle samo minut i nie będzie któregoś z nich ciągle wystawiał w podstawowym składzie.

0

@BlAugrAnAPolAnd Gomes, Vidal, Vermaelen, Denis, Paco i pewnie odejdzie Iniesta.



kupiłbym Thiago, Griezmann, De Ligta.



kadra: oby bramkarze bez zmian i Holender nie odszedł.

obrona: Roberto/Semedo, Pique, Umtiti, Mina i De Ligt, Alba/Digne

pomoc - Busquets, Rakitic - do obrony, rozgrywania Thiago, Coutinho, Alena....atak Dembele, Messi, Suarez, Griezmann. taka kadra była by mocna i wyrównana, dobra do rotacji....to tak według mnie.

a Suareza by mnie nie sprzedał...w formie to Lewandowski, Suarez są najlepsi...można dołączyć Kane, Salah dopiero pierwszy sezon tak wybuchł, Icardi nie będzie grał z Leo.

0

@Bagsik88 A myślisz, że Digne byłby lepszy niż Cucurella? Ale to najmniejszy problem akurat. Thiago jest ok ale zobacz ile ma kontuzji. Eriksen w formie jest genialny. Idealne strzaly z daleka plus technika na miarę Barcy. De Ligt jest tez opcją, ale mamy pierwokup Manolasa, choć za tym pierwszym przemawia wiek. Więc Griezmann i Eriksen to według mnie must have Barcy w następnym sezonie. Stoper jest do wyboru, a jest pełno opcji, nawet Christensen albo Lenglet oprócz dwoch wymienionych

0

@BlAugrAnAPolAnd Cucurella za rok będzie miał 21 lat...dodatkowo będą nowi środkowi obrońcy, według mnie może być za dużo zmian. na miejscu zarządu obiecałbym młodemu, żeby poczekał jeszcze rok i wejdzie do pierwszej kadry.

co do Duńczyka - fakt jest genialny, ale to bardziej pozycja Iniesty, według mnie transfer Coutinho wykluczył kupno Eriksena.
a my potrzebujemy bardziej rozgrywającego, a takim jest Thiago....spójrz na jego ostatnie trzy sezony...co raz mniej konttuzji, na pewno nie więcej niż nasi odnoszą. Wł0ch z PSG też byłby dobrą opcją, ale wiemy jak to się skończyło.

co do środkowych się zgadzam.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?