- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1304 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
69 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
clyde
8
https://zapodaj.net/plik-Jl3iBFqwZPTo by było na tyle jeśli chodzi o moje postanowienia i... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1304 Culés
20
Nie cieszy mnie porazka Atletico ....
Cieszy mnie blamaz Malagi i jej prezesa który rok temu tak szczekał a teraz skomle gdzieś w rogu. Karma to coś pięknego :)
2
@LukaszJ Jesteś chrześcijaninem?
17
@Denver No jak pisze o karmie to chyba nie ta religia ;)
3
@Bykunn Może miał na myśli tę dla ptaków?
0
@Bykunn Niektórzy nie zdają sobie sprawy, że karma i chrześcijaństwo nie idą sobie w parze
0
@Denver Tak jak los czy przypadek, a mimo to większość ludzi używa tych sformułowań... Nie ma się co czepiać.
2
@Karakanis Też uważam, że nie ma się co czepiać. Też nie raz mówię np "jak boga kocham" itp mimo że jestem niewierzący. Po prostu taki kod kulturowy :D
0
@Denver A musimy naprawdę wszędzie nawiązywać do religii? Ja jestem muzułmaninem ktoś jest chrześcijaninem a jeszcze kto inny ateista. Na prawdę męczące robi się odpowiadanie na takie zaczepki ZWŁASZCZA że religia chrześcijańska to religia biorąca milion zapożyczeń od innych wyznań. Choćby Trojca, choinka, Boże Narodzenie które odbywa soe w dniu narodzin boga słońca.
Słowo karma można rozumieć jako to, że co czynimy do nas wróci. Nie trzeba od razu rozpalać stosu i szukać herezji.
0
@Eto'o9 R10 Spokojnie Panie i Panowie. Jeśli ktoś ma stos dla mnie przygotowany przyjdę ze swoją benzyną dodatkowo.
Jestem chrześcijaninem, W takiej wierze mnie wychowano a używam różnych sformułowań i odniesień. Uwag czy spostrzeżeń co do mojej wiary nie czytam że spiną bo mam na to wywalone. W tej kwestii możecie dyskutować do woli . Pozdrawiam dyskutantow i miłego dnia wszystkim życzę.
0
@LukaszJ Nie rozumiem sensu napisania przez Ciebie tego