La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1304 Culés

20

Nie cieszy mnie porazka Atletico ....
Cieszy mnie blamaz Malagi i jej prezesa który rok temu tak szczekał a teraz skomle gdzieś w rogu. Karma to coś pięknego :)

konto usunięte

2

@LukaszJ Jesteś chrześcijaninem?

17

@Denver No jak pisze o karmie to chyba nie ta religia ;)

3

@Bykunn Może miał na myśli tę dla ptaków?

konto usunięte

0

@Bykunn Niektórzy nie zdają sobie sprawy, że karma i chrześcijaństwo nie idą sobie w parze

konto usunięte

0

@Denver Tak jak los czy przypadek, a mimo to większość ludzi używa tych sformułowań... Nie ma się co czepiać.

2

@Karakanis Też uważam, że nie ma się co czepiać. Też nie raz mówię np "jak boga kocham" itp mimo że jestem niewierzący. Po prostu taki kod kulturowy :D

0

@Denver A musimy naprawdę wszędzie nawiązywać do religii? Ja jestem muzułmaninem ktoś jest chrześcijaninem a jeszcze kto inny ateista. Na prawdę męczące robi się odpowiadanie na takie zaczepki ZWŁASZCZA że religia chrześcijańska to religia biorąca milion zapożyczeń od innych wyznań. Choćby Trojca, choinka, Boże Narodzenie które odbywa soe w dniu narodzin boga słońca.

Słowo karma można rozumieć jako to, że co czynimy do nas wróci. Nie trzeba od razu rozpalać stosu i szukać herezji.

0

@Eto'o9 R10 Spokojnie Panie i Panowie. Jeśli ktoś ma stos dla mnie przygotowany przyjdę ze swoją benzyną dodatkowo.

Jestem chrześcijaninem, W takiej wierze mnie wychowano a używam różnych sformułowań i odniesień. Uwag czy spostrzeżeń co do mojej wiary nie czytam że spiną bo mam na to wywalone. W tej kwestii możecie dyskutować do woli . Pozdrawiam dyskutantow i miłego dnia wszystkim życzę.

konto usunięte

0

@LukaszJ Nie rozumiem sensu napisania przez Ciebie tego

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?