- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1446 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
96 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Rastafarnianin
0
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1446 Culés
9
Hipokryzja niektórych ludzi jest fascynująca :D Od lat słyszy i czyta się teksty typu "Wenger out", "Beka z Wengera", "Wenger wypier..." oraz żarty, że będzie on trenerem Arsenalu aż do śmierci. Facet ogłasza, że odchodzi z klubu i nagle staje się legendą, zyskuje szacunek tłumów, kibice Arsenalu (ci sami od "Wenger out") nagle robią się smutni i pewnie będą go żegnać brawami na stojąco.
Prawda jest taka, że przez tyle lat, co trenował Arsenal, osiągnął z nimi bardzo mało. Sam fakt, że siedział długo w tym klubie, nie robi z niego automatycznie legendy. Ja nic do niego nie mam, jest mi zwyczajnie obojętny. Jednak smutek w oczach oraz teksty o szacunku z ust ludzi, którzy go wyśmiewali, żądali jego odejścia i szydzili z niego, są podręcznikowym przykładem hipokryzji oraz braku konsekwentności swoich słów.
0
@LuisSalvano Mam takie samo zdanie
0
@LuisSalvano A co Ty od wczoraj na tym świecie żyjesz że Cię to zaskakuje? :D
1
@LuisSalvano Pełna zgoda, jest to dość kuriozalne. Ja podtrzymuje swoje zdanie, które głoszę od paru ładnych lat. Wenger już dawno powinien był odejść, bo osłabiał ten klub i uniemożliwiał mu rozwój. I mocno traciłem do niego wręcz szacunek, że mimo iż sprawy wyglądały bardzo słabo, nie miał jaj by dla dobra klubu odejść. No ale lepiej późno, niż wcale. Teraz, jest szansa że coś się u nich zmieni.
2
@LuisSalvano A nie pamiętasz, że Wenger wzniósł Arsenal na poziom, który był ponad 20 lat temu nieosiągalny? Człowiek jest legendą tego klubu i nikt mu tego nie zabierze