La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1309 Culés

1

Fajne nagranie z przemowy Pepa Guardioli to piłkarzy Manchesteru City w ramach gratulacji za zdobyte mistrzostwo. Myślę, że Pep ma dar do mówienia. Widać, że ludzie słuchają z dużym zaciekawieniem i dużą uwagą co Guardiola im powie. Sam jak tego słucham, to mnie to... inspiruje i bardzo ciekawi, a przecież siedzę tylko przed kompem. W książce Guillema Balague o Guardioli jest przytoczona rozmowa gdy po raz pierwszy przemówił do całego grona piłkarzy Barcelony w 2008. Do sztabu trenerskiego, piłkarzy, członków drużyny. Xavi wspominał, że wszyscy byli niesamowicie podjarani sposobem mówienia Pepa, tym co mówi, tym jak wielką ma pasję i jak cholernie mu zależy na drużynie, jaką ma filozofię. Bardzo inspirujący człowiek, nawet dla takiego szaraczka jak ja :)

https://www.facebook.com/BBCMOTD/videos/10160752534380455/?hc_ref=ARSeYgqJB-QzgZbYjBuIGsKUCcreJL5jMWDAzNQnY9Np8XiYnnxfPQXNfxnYRxDGWZE

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?