La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1070 Culés

24

- Luis Enrique miałby zarabiać w Arsenalu Londyn £15m za sezon. Chelsea Londyn również jest zainteresowana Hiszpanem, ale Raul Sanllehi (obecny dyr. sportowy Arsenalu) dzięki dobrej znajomości z Enrique ma namówić byłego szkoleniowca Barcelony na pracę w Arsenalu. [Mirror]

- Garcia Pimienta cały czas idzie do przodu i trenuje coraz starsze roczniki. Kto wie, może przy dobrej pracy w drugim zespole, kiedyś będzie miał szansę poprowadzenia pierwszej drużyny. DNA posiada jest tutaj od wielu lat i zna każdego piłkarza.

9

@BarcaInfo Odnoszę takie wrażenie Enrique nie poradzi sobie w Arsenalu.

konto usunięte

0

@BarcaInfo Enrique idealny trener dla Arsenalu. Moim zdaniem dużo tam osiągnie ze swoją wizja gry.

11

@DonAndresFCB Ja odnoszę wrażenie, że Lucho nie poradzi sobie nigdzie. Słaby taktyk z niego...

1

@DonAndresFCB Wątpię, że poradzi sobie w jakimkolwiek dobrym klubie.
Chyba że jakaś szarża ułańska jak w pierwszy sezonie w FCB.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?