La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1043 Culés

0

Sarkofag Magdaleny II z Danii: https://i.imgur.com/jANU2kk.jpg. Trzy filary są odpowiednikiem trzech części królestwa – Danii, Wysp Owczych i Grenlandii. Kapsułę wypełniać będą rzeźbione sylwetki królowej i księcia. Chociaż pewnie zrezygnują z sylwetki jej męża, bo on odmówił pochówku tam (ach, ta męska duma). Sarkofag został zaprojektowany przez artystę Bjørna Nørgaarda. Mieści się oczywiście w legendarnej katedrze w Roskilde. Pochowani są tam inni władcy Danii min. Harald Sinozęby (ten od Bluetootha) zmarły w 987.
Dziwnie tak. XXI wiek, a tu nadal taka monarchia. Bez większych praw polityczny, ale jednak nadal funkcjonuje i jak widać jest dość bogata.

konto usunięte

2

@sebasek99 Nie rozumiem sensu utrzymywania tych darmozjadów :D To samo tyczy się Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i wielu innych.

0

@Kajtek77 Też, ale tam to już tradycja działa. Wszyscy przyzwyczajeni. A i jak takich się pozbyć? Zrobić to co Rosjanie z Romanowami? Mało etyczne ;p

0

@Kajtek77 Utrzymanie rodziny królewskiej jest drogie, ale jak pokazują wyniki to się opłaci. W UK mają fioła na tym punkcie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?