La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1731 Culés

5

Hiszpańskie radio "Cadena SER" informuje, że Juventus prowadzi zaawansowane rozmowy z Arsenalem w sprawie pozyskania Hectora Bellerina. Mistrzowie Włoch chcą sfinalizować transfer bocznego obrońcy jeszcze przed rozpoczęciem mistrzostw świata w Rosji i oferują za niego 50 milionów euro. [marca.com]

1

@VamosGirl Już od jakiegoś czasu się nim ponoć interesują. Czyli co: "wymiana" Alexa Sandro (ponoć ma odejść do PSG) na Bellerina i Digne'a? Nie wiem czy wyjdą na tym na plus. No i oby Barcelona zdarła z nich solidną kwotę (ok. 25 milionów euro), skoro już Francuz miałby odejść.

0

@hen0x Właśnie o tym samym pomyślałem, sprzedadzą Sandro a kupią Digne i Bellerina. Tylko czy PSG będzie mogło sobie pozwolić na wydanie 75 mln euro na Brazylijczyka ? A kluby z Anglii nie były zainteresowane Sandro ?

2

@VamosGirl Ponoć Chelsea go chciało swego czasu, ale ostatnio kupili Emersona. Plus mają Marcosa Alonso. Innych plotek z Anglii nie kojarzę. W Paryżu to im chyba trochę lata i powiewa, ile mają wydać, więc pewnie by i kolejne 75 baniek znaleźli. No i pasowałby do ich brazylijskiej koncepcji. Neymar by się dzięki temu lepiej czuł.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?