La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1215 Culés

konto usunięte

17

Wiem, że nie ma co rozdrapywać starych ran, ale po dzisiejszym meczu jeszcze bardziej irytuje mnie ten blamaż z Romą. Wyłożyliśmy asfaltem drogę po której Real właśnie zajechał pod 3 LM z rzędu (mimo, że tradycyjnie, kilka razy prawie wpierdzielili się w rosnące na poboczu drzewo). Na bramce dzielącej ich od trofeum stanie chuderlawy dzieciak z astmą, albo niezrównoważony psychicznie ochroniarz który w każdej chwili może wyciągnąć pistolet i strzelić sobie w łeb. Niezbyt optymistyczna perspektywa. Jakby nie patrzeć, wygraliśmy dwa trofea, więc nie można mówić o nieudanym sezonie, jednak ta wkurzająca drzazga pozostanie wbita jeszcze przez długi czas, niezależnie od wyniku finału.

konto usunięte

1

@Misanthrope Co gorsza - Real praktycznie w każdym meczu gra na pół gwizdka, a przechodzi dalej. My przy takiej postawie wąchamy kwiatki od spodu.

0

@al Fayed Tylko że Real ma zawsze jakąś "alternatywę" jak nie sędzia zrobi coś na ich korzyść, to przeciwnik odwali jakiś babol i tak do znudzenia. A u nas jak nie idzie to nie idzie, co świetnie pokazują ostatnie lata. La Liga 2014, 2017 lub w Ćwierćfinałach z Romą, Atletico 2 razy i z Juventusem. My kompletnie nie mamy szczęścia w ważnych momentach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?