- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1731 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
100 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1731 Culés
6
Ostatnio zauważyłem dziwną skłonność tutaj na stronie do sprzedania Suareza ...Że ma niby 31 lat, że trzeba sprzedać dopóki jest coś wart i zarobić itd ..
Nie rozumiem tego, co z tego że ma 31 lat ? Ile lat ma Zlatan ? Teraz wiek nie jest żadną barierą .. Na początku sezonu Luis nie był w formie, później ją złapał "zdarzały" się gorsze mecze ale to jakie statystyki z Messim wykręca to można stwierdzić, że jest to najlepszy napastnik jakiego posiadaliśmy i jest bezcenny ..
W tamtym roku odszedł Neymar i rozpadło się najlepsze tridente w historii... myślałem że będzie gorzej i nie poradzimy sobie bez niego.. ale jakoś ten sezon uważam za dobry w Naszym wykonaniu .. Zastanówcie się, w tamtym roku odszedł Neyamr teraz ma odejść Suarez a za rok kto ? Messi ?
W lecie przychodzi Griezmann to nie określa tego, że mamy sprzedać Suareza, bo gdzie ma grać francuz ? Antek może grać na wszystkich pozycjach w ataku więc jeżeli Valdek będzie dobrze rotował to czwórka w ataku (Messi, Suarez, Dembele, Antek) mogą mieć bo tyle samych minut rozegranych. Żeby wygrywać wszystkie trofea trzeba mieć świetny pierwszy skład i bardzo dobrą ławkę rezerwowych, żeby ktoś mógł wejść i odmienić losy meczu.
2
@GenerałXavi Głównie mi chodziło oto, że nie rozumiem osób które by sprzedały Suareza w tym okienku [zawodnika który daje Nam gole i asysty i jest bezcenny]. I sprowadzenie Griezmanna [około 100 mln to promocja] i odpowiednie rotacje i każdy byłby szczęśliwy.