- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1215 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
6
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
Ilka
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
26 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1215 Culés
14
W ciągu 5 sezonów w Bayernie, Thiago był kontuzjowany przez ponad 600 dni i opuścił z powodu kontuzji około 110 meczów. To dużo jak na 27 letniego piłkarza. Zwłaszcza że i w Barcelonie był trapiony urazami. Bardzo trudno wejść na najwyższy swój poziom gdy urazy tak bardzo temu przeszkadzają. Chyba każdy klub mocno będzie zastanawiał się nad kupnem Thiago właśnie pod względem podatności na kontuzje.
5
@Janiama Zwlaszcza ze cena nie bedzie niska
4
@mekston Dokładnie i pensja też wysoka.
4
@Janiama W Barcelonie dużo rzadziej miał kontuzje i to nie tak poważne. Wszystko się zaczęło od 1 sezonu w Bayernie.
0
@Janiama Podobnie sytuacja wygląda z Marco Reusem - piłkarz świetny, potrafi wrócić po bardzo długiej kontuzji i grać jak z nut ale ciężko zmienić mu klub na lepszy ponieważ nie wielu chce zaryzykować transfer nawet tak genialnego piłkarza ale tak podatnego na kontuzje, a sam Reus ani tani by nie był ani specjalnie młodziutki bo niebawem stuknie mu 29 lat na karku.
Oczywiście inną sprawą też jest to, że sam Reus chce po prostu zostać w Dortmundzie ale zastanawia mnie fakt czy gdyby nie taka ilość takich długich kontuzji to czy sam piłkarz "nagle" nie zmieniłby zdania.
0
@daniel32778 W Barcelonie był młodszym chłopakiem ale i tak miał ponad 180 dni pauzy.
0
@Showman Myślę że Reus był i jest tak znakomitym piłkarzem że gdyby nie urazy to teraz grałbym w Madrycie w Barcelonie lub w czołowym klubie angielskim. Oferta była by z tych nie do odrzucenia i dla niego ale i dla klubu.
0
@Janiama Pamiętam sytuację, "plotki" o jego transferze do Barcy po przyjściu Neymara, a sam transfer podobno nie doszedł do skutku ze względu właśnie na Neymara.
Piłkarsko Brazylijczyk lepszy ale z biegiem czasu bardzo żałuję, że Reus nie trafił do Barcelony - oczywiście patrząc na ilość jego kontuzji mógłby być to strzał w kolano ale z drugiej strony piłkarz, który raczej nie odszedłby do Paryża przy pierwszej lepszej ofercie.