La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1215 Culés

0

Nie spodziewałem się że taki mecz, który był o rozgrywany tylko o prestiż może wywołać takie poruszenie u kibiców z białej części Madrytu. Owszem były błędy i to skandaliczne, ale wydaję mi się że Dwumecz Półfinału LM był dużo bardziej prestiżowy/ważniejszy i o błędach sędziowskich nie gadali 2 dzień po meczu.

9

@daniel32778 Bo to jest banda hipokrytów. Idą za przykładem swojego przygłupiego kapitana Ramosa i jeszcze bardziej przygłupiego redaktora ElJarka.

1

@daniel32778 W sumie tu też się troche s***i. Zwłaszcza o sławetną kwestie szpaleru. Normalne, że gdy grają kluby tak bardzo się ostatnio nienawidzące, to będą tarcia.

2

@Bartek22 Ramos to akurat najlepszy przykład. Na konferencji przed meczem próbuje pokazać, że jest wzorem i kapitanem. W trakcie meczu jest burakiem i zwykłym chamem, a po meczu na wszystko narzeka. Przyjął tą koszulkę od Iniesty i się pochwalił dodając zdj z nią, ale to jak się zachowywał na boisku najbardziej zapamiętam.

0

@sebasek99 Tak brutalnego Klasyku nie było od czasów Mou. Zdarzał się 1 idiota, który dostawał czerwone kartki (mam na myśli Ramosa), ale to zupełnie inaczej wyglądało. W niedziele widziałem MMA.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?