La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1194 Culés

konto usunięte

0

Trochę dziwie się że nasz zarząd z Bartkiem na czele nie sonduje ( a przynajmniej nic na ten temat nie słyszałem :P ) możliwości sprowadzenia Malcom-a z Bordeaux. Ten gość ma niesamowity potencjał...

konto usunięte

24

@Mat_Cat Bo mamy Dembele.

konto usunięte

0

@Mat_Cat I gdzie by grał?

24

@Mat_Cat No i ciekawe gdzie miałby grać. Wąska kadra=lepsza kadra. Jak mamy wąską, ale jakościową kadrę, to wszystko jest lepsze. Jakość zespołu, zgranie zawidników i więcej szans dla młodych.

0

@Mat_Cat sonduje* sorry ale razi po oczach ;D

konto usunięte

0

@MarioVeB! jakoś mam wrażenie że za 2 sezony gość bedzie wart każde pieniądze.

konto usunięte

0

@Bartek22 serio uważasz że lepiej mieć w drużynie mniej wartosicowych graczy ?
Ja uważam że aby wygrać potrójną koronę musisz mieć conajmniej 2 wartościowych graczy na każdą pozycję.

konto usunięte

3

@Mat_Cat Lepiej mieć 18 bardzo dobrych i genialnych nazwisk w kadrze niż 22, bo potem będzie trzeba kogoś odsyłać na trybuny, a to może skutkować konfliktami.

konto usunięte

2

@Mat_Cat Dalej nie wiem po co Ci on.

2

@Mat_Cat Idą Twoim tokiem myślenia to chciałbyś żeby "sam nasz atak" wyglądał tak:

Messi, Suarez, Griezmann, Dembele, Malcom ?

5 graczy na 3 pozycje ? .. zakładam że Cou bd grał w pomocy w miejscu Iniesty.

Messi, Suarez, Griezmann, Dembele przy dobrych ruchach Valdka i odpowiednich rotacjach spisze egzamin ale jeszcze tam byś widział Malcoma ? no proszę Cb ..

konto usunięte

2

@VamosGirl A potem są jeszcze gorzkie żale, że Alena czy Busquets nie są powoływani. :D

1

@Mat_Cat A ty serio uważasz, że wszystko jest takie proste i jak jest jakiś dobry zawodnik, to od razu trzeba go kupować? Przecież tego Malcoma i Dembele nie dałoby się pogodzić. Wąska kadra(ale jakościowa) jest po prostu lepsza. Messi, Suarez, Dembele i Griezmann-ta czwórka w ataku nam w zupełności wystarczy. Dodatkowo jakieś powołania dla graczy z drużyny rezerw. I jest dobrze. A jakby przyszedł ten koleś to co? Byłby to taki transfer typu niepotrzebne, ale kupię, bo ładnie wygląda. Barca nie ma tyle pieniędzy, żeby szastać hajsem na prawo i lewo.

konto usunięte

0

@VamosGirl z tego co wiem to Griezmann jest zawodnikiem Atletico póki co. jesli maiłbym wybierać to: Malcom > Antek.

2

@Griezmann7 a wiesz co będzie się działo po mundialu ? Jakiś gracz wystrzeli formą na turniej i od razu "Janusze" będą go widzieli w Naszym składzie jeżeli ta pozycja jest dobrze obstawiona ..

Na ten moment potrzebujemy wzmocnienia obrony czyli Lengleta, za rok jak się uda to przyjdzie de Ligt i de jong, w zimie dołączy Arthur, włączony jest już Alena nie wiadomo co z Oriolem. Dołączy do Nas Griezmann czyli jeżeli uda się to zrobić co napisałem, a biorąc pod uwagę że w niższych szczeblach Barcy czekają już świetni piłkarze na awans to mamy kadrę kompletną.

konto usunięte

1

@Mat_Cat Griezmann może grać na obu skrzydłach, szpicy i jako cofnięty napastnik. Ten transfer jest korzystniejszy dla nas niż Malcom.

2

@Mat_Cat No to teraz poleciałeś :D
Już kupiliśmy gracza głównie ze względu na talent i to dużo większy niż Malcom-Dembele. Teraz trzeba go dobrze ukształtować. A Griezmann to już gotowy zawodnik. Potrzebujemy kogoś takiego.

konto usunięte

0

@VamosGirl Z tym de Ligtem to bym się nie napalał. Angole dużo za niego dają, a sam piłkarz już w tym roku chce opuścić Ajax. Z Anglii wyciągnięcie go będzie zdecydowanie trudniejsze.

konto usunięte

0

@Griezmann7 Dokładnie na tych samych pozycjach może grać Brazylijczyk.

1

@Mat_Cat Griezmann nie gra w Athletico. ;)

Jestem dużym fanem Malcoma, ale niestety w naszym zespole nie ma dla niego miejsca. Gra głównie na prawym skrzydle, gdzie głównie gra Dembele, a jeśli nie on, to na tej pozycji będzie grał kto inny. Griezmann jest w tej chwili bardziej potrzebny. W kadrze trzeba mieć około 20 klasowych zawodników i resztę składu dopełnić zawodnikami La Masii. Tak z ciekawości- ile spotkań w wykonaniu Malcoma widziałeś?

konto usunięte

0

@Mat_Cat Na LS nie grał, jako ŚPO i CN zagrał po jednym meczu. Głównie siedzi na PS.

konto usunięte

0

@ViscaBarca123 "ile spotkań w wykonaniu Malcoma widziałeś"? - mam policzyć ?
jakie to ma znaczenie ? gość ma wielki talent i widać to w każdym meczu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?