La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1548 Culés

konto usunięte

0

Pytanie na dziś: jeśli Hiszpania wygra Mistrzostwa Świata, a Iniesta będzie najjaśniejszym punktem reprezentacji, to waszym zdaniem ma szansę na Złotą Piłkę? W kończącym się sezonie w barwach Barcelony moim zdaniem przeżywał swoją drugą młodość i bardzo często grał świetnie. Może i był często zmieniany ze względu na swój wiek, ale to co zostawiał na boisku to magia. Jaka jest wasza opinia?

8

@Pajmon France Football zasugerowało, że może się tak zdarzyć.

konto usunięte

5

@Pajmon Jeśli Real Madryt wygra Ligę Mistrzów to tylko Mistrzostwo Świata Argentyny z Leo Messim w składzie może zabrać Cristiano Ronaldo Złotą Piłkę ewentualnie Neymar zdobywając złoto z Brazylią. Nikt więcej ani nie ma szans ani się nie liczy pod warunkiem, że Ronaldo wygra z Realem LM.

0

@Pajmon Jeśli Real by nie wygrał LM, to według mnie raczej tak.

1

@Pajmon Nie wiem czy dostateczna ilość dziennikarzy na to pójdzie, ale byłoby to piękne zwieńczenie kariery

0

@Pajmon Nie nie dostanie .
Co wy macie z tym krisztianuu ?! Uefa za edycje ligi mistrzow 2017/2018 przyznaje swoja nagrode "the best" a co z reszta sezonu, pozostałymi rozgrywkami ? Krisztianuu gra co 2 co 3 mecz i złota piłka? Kto to da takiemu ... ? A co jeśli Portugalia odpadnie w 1/8 ? A Argentyna dojdzie do 1/2 ?
Wpływ Leo Messiego na wyniki drużyny a wpływ tego gościa z balejazem ? Ahhh

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?