- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1811 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
Arkon
5
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Lanosss
16
no i here we go, kierunek średni jednakhttps://x.com/FabrizioRomano/status/2071285448727462392
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1811 Culés
0
Byliby chętni na taką wycieczkę?
Wszystko do ustalenia.
https://www.google.pl/maps/dir/Krak%C3%B3w/Monachium/Mediolan/Turyn/Nicea/Tulon/Marsylia/Montpellier/Barcelona/@45.737028,6.5746336,6z/data=!3m1!4b1!4m56!4m55!1m5!1m1!1s0x471644c0354e18d1:0xb46bb6b576478abf!2m2!1d19.9449799!2d50.0646501!1m5!1m1!1s0x479e75f9a38c5fd9:0x10cb84a7db1987d!2m2!1d11.5819805!2d48.1351253!1m5!1m1!1s0x4786c1493f1275e7:0x3cffcd13c6740e8d!2m2!1d9.189982!2d45.4642035!1m5!1m1!1s0x47886d126418be25:0x8903f803d69c77bf!2m2!1d7.6868565!2d45.070312!1m5!1m1!1s0x12cdd0106a852d31:0x40819a5fd979a70!2m2!1d7.2619532!2d43.7101728!1m5!1m1!1s0x12c91b027b35b2fd:0x40819a5fd8fc830!2m2!1d5.928!2d43.124228!1m5!1m1!1s0x12c9bf4344da5333:0x40819a5fd970220!2m2!1d5.36978!2d43.296482!1m5!1m1!1s0x12b6af0725dd9db1:0xad8756742894e802!2m2!1d3.876716!2d43.610769!1m5!1m1!1s0x12a49816718e30e5:0x44b0fb3d4f47660a!2m2!1d2.1734035!2d41.3850639!3e0
1
@Vhaeraun Ja taką trasę z synem zrobiłem autem, tylko że z Warszawy. Ekstra sprawa.
0
@Janiama Na pewno jest to super sprawa. Ale gdybym miał sam jechać to by to sporo wyszło.
0
@Vhaeraun może i bym pojechał, ale jest mały problem. Musiałbyś opłacić :D
0
@Vhaeraun Ja to bym jeszcze dodał taką perełkę jak Zurych :D
1
@Vhaeraun zadbaj tylko o rydwan i masz jednego chętnego, ewentualnie drugiego @Szymeq6
0
@Tollusiek Samochód jest.
0
@Szymeq6 Zawsze można w drodze powrotnej lub zmienić wcześniej. To tylko taka sugestia.
0
@Aureczek No tak i co jeszcze ;-)
0
@Vhaeraun Ja też bym pojechał trochę wyżej, koniecznie przez Genewę. Byłem raz i koniecznie chciałbym pokazać to cudowne miejsce narzeczonej
Ale generalnie pomysł wycieczki super!
1
@Vhaeraun Jest dokładnie tak jak mówi Pan Tollusiek. My planujemy wyjazd do Barcelony ale we wrześniu lub październiku.
0
@Szymeq6 Właśnie ja chciałem sierpień lub wrzesień .
0
@Vhaeraun zapraszamy na wspólny lot wrzesień/październik
0
@Tollusiek Lepiej samochodem zwiedzisz więcej.
0
@Vhaeraun do Monachium to raczej nie ma po co jechać... co najwyżej w korku postać :P