La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1811 Culés

0

Byliby chętni na taką wycieczkę?
Wszystko do ustalenia.
https://www.google.pl/maps/dir/Krak%C3%B3w/Monachium/Mediolan/Turyn/Nicea/Tulon/Marsylia/Montpellier/Barcelona/@45.737028,6.5746336,6z/data=!3m1!4b1!4m56!4m55!1m5!1m1!1s0x471644c0354e18d1:0xb46bb6b576478abf!2m2!1d19.9449799!2d50.0646501!1m5!1m1!1s0x479e75f9a38c5fd9:0x10cb84a7db1987d!2m2!1d11.5819805!2d48.1351253!1m5!1m1!1s0x4786c1493f1275e7:0x3cffcd13c6740e8d!2m2!1d9.189982!2d45.4642035!1m5!1m1!1s0x47886d126418be25:0x8903f803d69c77bf!2m2!1d7.6868565!2d45.070312!1m5!1m1!1s0x12cdd0106a852d31:0x40819a5fd979a70!2m2!1d7.2619532!2d43.7101728!1m5!1m1!1s0x12c91b027b35b2fd:0x40819a5fd8fc830!2m2!1d5.928!2d43.124228!1m5!1m1!1s0x12c9bf4344da5333:0x40819a5fd970220!2m2!1d5.36978!2d43.296482!1m5!1m1!1s0x12b6af0725dd9db1:0xad8756742894e802!2m2!1d3.876716!2d43.610769!1m5!1m1!1s0x12a49816718e30e5:0x44b0fb3d4f47660a!2m2!1d2.1734035!2d41.3850639!3e0

konto usunięte

1

@Vhaeraun Ja taką trasę z synem zrobiłem autem, tylko że z Warszawy. Ekstra sprawa.

0

@Janiama Na pewno jest to super sprawa. Ale gdybym miał sam jechać to by to sporo wyszło.

0

@Vhaeraun  może i bym pojechał, ale jest mały problem. Musiałbyś opłacić :D

konto usunięte

0

@Vhaeraun Ja to bym jeszcze dodał taką perełkę jak Zurych :D

1

@Vhaeraun zadbaj tylko o rydwan i masz jednego chętnego, ewentualnie drugiego @Szymeq6

0

@Tollusiek Samochód jest.

0

@Szymeq6 Zawsze można w drodze powrotnej lub zmienić wcześniej. To tylko taka sugestia.

0

@Aureczek No tak i co jeszcze ;-)

0

@Vhaeraun Ja też bym pojechał trochę wyżej, koniecznie przez Genewę. Byłem raz i koniecznie chciałbym pokazać to cudowne miejsce narzeczonej

Ale generalnie pomysł wycieczki super!

konto usunięte

1

@Vhaeraun Jest dokładnie tak jak mówi Pan Tollusiek. My planujemy wyjazd do Barcelony ale we wrześniu lub październiku.

0

@Szymeq6 Właśnie ja chciałem sierpień lub wrzesień .

0

@Vhaeraun zapraszamy na wspólny lot wrzesień/październik

0

@Tollusiek Lepiej samochodem zwiedzisz więcej.

0

@Vhaeraun do Monachium to raczej nie ma po co jechać... co najwyżej w korku postać :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?