La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1309 Culés

konto usunięte

0

Brać Martiala i Thiago.Wiadc ze Griezmann nie jest zdecydowany.

12

@kenneth99 Martial i Thiago to cena około 120-140 mln. Jeśli udałoby się sprzedać niepotrzebnych zawodników, kupić tę dwójkę i dodatkowo pozyskać obrońcę. Cóż, okienko marzenie.

0

@kenneth99 Martial - lawki na lawke, ale dla tytulow.

1

@ViscaBarca123 Kosztem ich obu, wolałbym Mbappe:)

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Gaucho To ja jednak wole te dwojke. Wychowanek i zarazem zastepca Xaviego - Thiago. I fenomenalny zmiennik Martial.

0

@Gaucho Ciekawe po co? Nie jest nam do niczego potrzebny, a ta dwójka dałaby nam dużo więcej niż Mbappe. Ciągle ten Embappe, Embappe. Wcale taki super nie jest.

2

@ViscaBarca123 No dobra, ale miał być Griezmann, który może zagrać na prawej stronie, a przyjdzie Martial, który tam może co najwyżej postać? Za każdym razem kiedy w United musiał grać z prawej, to wyglądał fatalnie. To już lepszy byłby chyba Mahrez. Tylko, że on z kolei nie zagra ewentualnie na szpicy.

2

@hen0x Dlatego liczę na transfer Griezmanna. Martial nie byłby złą opcją, jeśli miałby kosztować dwa razy mniej od Antoine'a, ale to już opcja mocno zapasowa.

0

@ViscaBarca123 Mbappe jako opcja za Suareza raczej, który również może grać bliżej lewej strony, czego Luisito zdecydowanie brakuje i ma świetne wykończenie już w tym wieku. Temat Thiago jak dla mnie jest zdecydowanie zamknięty, odszedł i nie ma powortu. Podkreślałem już wiele razy, że mógł wykazać się odrobiną cierpliwości, a nie poleciał za Pepem. Ale to tylko moje zdanie.

0

@hen0x ale na prawej zostanie Dembele, moze ciagle byc Messi, na lewej nie ma nikogo. Bo jak Cou zagra w ataku na lewej to w pomocy kto? Suarez?.... Martial moze byc i na lewej i docelowo na szpicy, bo jest stosunkowo podobny do Suareza, wiec jak dla mnie biorac pod uwage cena, wiek, przydatnosc ze wzgledu na pozycje - Martial > Griezman.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?