- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1024 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1024 Culés
1
Nie wiem czy było, ale:
https://static.fangol.pl/content/6/c/5/6c5020d0f0b8f4742126e1cddcb0afea-598.jpg
Atletico zaprezentowało nowe stroje i jest brak Francuza [największej gwiazdy klubu], więc radzę podchodzić z dystansem do doniesień [Griezmann przychodzi, transfer pewny, Griezmann oznajmił że zostaje i itd ..] Zacznie się okienko to wszystko się wyjaśni, a na pewno przed mistrzostwami więc, czy przyjdzie czy nie dowiemy się już wkrótce .. radzę się zająć życiem prywatnym, ciepło na dworze może zacząć uprawiać jakiś sport czy coś a nie ciągle żyć LR, jak w kwestii tego transferu będzie jeszcze miliard różnych sprzecznych ze sobą doniesień.
Ucichło coś ostatnio o temacie transferu Lengleta. Ma ktoś jakieś nowości/plotki/doniesienia ?
2
@VamosGirl Być może wszystko dogadane, tylko czekają do lipca. Obecnie słyszy się tylko o Griezmannie.
0
@VamosGirl Nie chce się czepiać Ale radzisz się zająć życiem prywatnym a potem .... cyk dwójeczka z Lengletem :)
Friedman odejdzie z Atletico i tyle ! Rok temu został z nimi choć miał lepszą ofertę z United " teraz bardziej niż kiedykolwiek ..." a stado baranów na niego teraz gwiżdże.
0
@LukaszJ Chodzi mi o osoby, które przeżywają tak ten transfer bardziej niż sprawy w życiu prywatnym .. i komentują, każde doniesienie, jakby było pewne na 100% ..
..przejadły mi się już ploty na temat Griezmanna i dlatego pytam o Lengleta [bo jakaś cisza ostatnio na jego temat].
0
@VamosGirl Strasznie tendencyjne te stroje mają.Chyba sponsor się tylko zmienil.