La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1030 Culés

1

Nie rozumiem tego płaczu ..Odszedł Neymar zostaliśmy z ręką w nocniku i sprowadziliśmy na szybko za grube melony Dembele, który miał 2 poważne kontuzje i nie mogliśmy z niego korzystać pół sezonu, w zimie dopiero przyszedł Cou, który nie mógł występować w LM.

Zdobyliśmy dublet i pobiliśmy ten rekord w lidze "n nie przegranych meczów", zdarzyła Nam się jedna wielka wpadka z LM w meczu z Romą i z tego powodu odpadliśmy ..

Rozumiem, że odpadliśmy w śmieszny, najgorszy jaki mógł być sposób "tak frajersko" .. ale weźcie cofnijcie się do początku sezonu i pomyślcie, odejście Neymara.. później, pół sezonu brak Dembele.. przyjście Cou który nie mógł występować w LM.. Patrząc na sam pryzmat Ligi Mistrzów zostaliśmy strasznie osłabieni, odejście Neymara, który co jak co robił różnice i to dzięki niemu osiągaliśmy remontade z PSG rok temu, dwie poważne kontuzje Dembele co wiązało się z tym, że nie miał tego czegoś i wiązało się z dalszą częścią jego sezonu, brak możliwości skorzystania z usług Cou. Dublet to jest jednak na takie okoliczności bardzo bardzo wysokie osiągnięcie, bo dobrze mogliśmy nie zdobyć nic.

Jak pokazał ten sezon, Valdek to taki trener który mało rotuje, a jeżeli ma rotować to musimy mieć piłkarzy na najwyższym poziomie, nie jakiś: Gomes, Vidal, Paco .. Chce sprowadzić Griezmanna, żeby mógł mieć kolejną opcje w ataku. Chce mieć kadrę jak najmniejszą a wyrównana, czyli bez Gomesa, Vidala, Paco może i Denisa. A zamiast tych 4 piłkarzy woli mieć Griezmanna i jakiegoś pomocnika wysokiej klasy. Nasz styl też nie jest jakiś piękny, ale w Super pucharze Hiszpanii zagraliśmy 4-3-3 i przegraliśmy z Realem, potem postawił na 4-4-2, może styl nie jest jakiś piękny ALE są efekty w lidze i PK więc po co to ma zmieniać ?

Dołączy do Nas Griezmann, Lenglet/de Ligt [raczej Francuz], Arthur [może Thiago za rozsądną cenę ?] i włączony zostanie Alena i swoje szanse dostanie Oriol.

Więc ludzie trochę pokory, takie zawirowania jak mieliśmy w ciągu ostatniego roku a zdobyliśmy dublet to jest bardzo wysokie osiągnięcie.

Trzeba pogratulować Realowi za 3 LM !

Wracając do słów Kryśki to raczej, to taka zadyma jak wiele osób tu pisało. Chce żeby o Nim było głośno i chce zamaskować słaby mecz w swoim wykonaniu.


konto usunięte

2

@VamosGirl  Ludzie, a przede wszystkim młodzież nie potrafi w dzisiejszych czasach cieszyć się z tego co ma.

konto usunięte

0

@RTS Powiadasz młodzież, z tego co przeglądam komentarze i widzę co wypisują ludzie wbijam na ich profil a tam rocznik 90 92 87

1

@RTS No dokładnie, mogliśmy nic nie wygrać i wtedy by było tłumaczenie: Odszedł kluczowy zawodnik -> Neymar, kontuzje Dembele i brak możliwości korzystania z usług Cou i itd.. A osiągnęliśmy świetny wynik dublet i jakoś uważam że ten dublet znaczy więcej niż sama LM, bo ligę zdobyliśmy od Realu. Ale cóż nikomu nie dogodzisz, zawsze mało mało ....

konto usunięte

0

@Denver Młodzież przede wszystkim. Ale ogólnie ludzie też.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?