La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1556 Culés

14

Moim zdaniem ludzie, ktorzy zgadzaja sie z innymi, ze powinna sie osoba x doigrac w postac grozb takich jak zabicie rodziny, powinny dostawac bana na tydzien.

8

@Rewolucja123 Wszystkie problemy rozwiązywałaby rejestracja przy użyciu skanu dowodu osobistego :D

konto usunięte

7

@Rewolucja123 Zwłaszcza, że te osoby uważają, że grożenie śmiercią powinno podziałać jak terapia szokowa. Może taki ban też powinien podziałać jak terapia.

konto usunięte

0

@Rewolucja123 A ja uważam, że osoby, które planują pofarbować włosy, powinny porządnie zastanowić się, jaką farbę wybrać, a najlepiej skonsultować to z fryzjerem. W innym przypadku komuś, kto chce przemalować się np. na blond, mogą wyjść finalnie rude włosy.

0

@xofcbxo Najlepiej na miesiac bez odwolania.

0

@Amigo_Blanco Nie wszystkie. Najlepszy przykład masz na dole ;)

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@EjEjEjEj No tak, nadal nie udało nam się rozwiązać problemu z podłączeniem telewizorów :/

konto usunięte

0

@Rewolucja123 Jaką znowu gównoburzę? Jesteśmy na La Rambli, możemy dyskutować o wszystkim. Widziałem ostatnio kilka postów tutaj, że ktoś planuje przefarbować włosy na wakacje, więc odniosłem się do tego.

1

@Amigo_Blanco Testy psychologiczne :D

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Amigo_Blanco Nie wydaje mi się, żeby to pomogło, bo osoby dorosłe czasami wypisują gorsze rzeczy niż 14-latek.

konto usunięte

0

@Rewolucja123 Co za gość :D Dodajesz komentarze i po chwili je usuwasz. Perfect, bejbe :D

2

@LuisSalvano Jak popelniam blad, to potrafie usunac, a ze uwazalem ten komentarz za blad, poniewaz zle zrozumialem twoj komentarz.

1

@Amigo_Blanco Chodziło mi o kolegę, który rozpętał 3. gównoburzę w pół godziny. To trzeba mieć talent

1

@EjEjEjEj Ja bym nie chcial posiadac takiego talentu. Xd

1

@EjEjEjEj Wiem wiem, na żarty pod wieczór mi się zebrało :D

0

@Amigo_Blanco Haha, na początku w ogóle nie wiedziałem o co Ci chodzi, myślałem że przez ten upał coś bredzisz. Dopiero potem wyczaiłem podłączanie telewizorów ;D

konto usunięte

4

@xofcbxo Na takich ludzi mam nadzieję, że zadziała selekcja naturalna a nie jakaś terapia :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?