La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 713 Culés

konto usunięte

0

Jak to jest z tym okienkiem transferowym w Anglii? Z tego co wiem wcześniej otworzyli niż reszta i wcześniej zamkną. Real i Barcelona będą mogli kogoś sprowadzić z Anglii jak u nich okienko zostanie zamknięte? Real i Barcelona mogą teraz robić transfery z Anglii skoro u nich okienko jest otwarte, a w Hiszpanii zamknięte? Czy jak to teraz działa? :D

konto usunięte

0

@Aerox Transfery można robić 365 dni w roku. W czasie okienka rejestruje się piłkarzy.

0

@Aerox Jeżeli Anglicy chcą dokonać transferu muszą to zrobić w czasie okienka wyznaczonego w Anglii. Okienko ligi w której dokonują "zakupów'' nie ma znaczenia. Tu chodzi o to, że musisz do swojej ligi wysłać zarejestrowanie zawodnika.

0

@Aerox Z tego co mi wiadomo to okienko transferowe umożliwia rejestrację zawodników. Więc wcześniejsze otwarcie takiego okna skutkują tym, że to angielskie kluby mogą wcześniej kupić i zarejestrować zawodnika.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?