La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1206 Culés

3

Powiem tak, sprowadzenie Eriksena do Nas zostalo skreślone wtedy kiedy sprowadziliśmy Cou. Byl artykul chyba, że najpierw zgłosiliśmy sie po Duńczyka a potem dopiero po Brazylijczyka. Teraz Eriksen przedłuży umowe i można zakończyć plotki z jego udzialem.

konto usunięte

7

@VamosGirl Jego sprowadzenie zostało skreślone już w dniu kiedy poszedł z Ajaxu do Tottenhamu a nie do nas :/

1

@Lukii9090 A Śp Johan mówił żeby go wyciągnąć z Ajaxu...

konto usunięte

3

@VamosGirl Wcale nie moim zdaniem bo w ustawieniu 4-2-3-1 spokojnie grałby z Leo i Coutinho. Mógłby występować jak w większości spotkań w Tottenhamie jako prawy ofensywny pomocnik podczas gdy Leo grałby na dyszce, a Cou po lewej zabezpieczani z tyłu przez dwóch środkowych-defensywnych pomocników. Aczkolwiek wolałbym jakoś wkomponować w zespół Griezmanna, a najbardziej już to pop prostu chciałbym żeby postawiono w stu procentach na Dembele i dokupiono Thiago.

konto usunięte

0

@SinMistico No mogli ale cóż... Myśleli, że Xavi i Iniesta będą grać do 40 roku życia xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?