La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1761 Culés

1

Myślę, że nie powinien nic ogłaszać przed 1 lipca, w innym przypadku UEFA się przyczepi, o wcześniejsze kontakty z zawodnikiem który ma ważny kontrakt, a Atletico zranione odejściem najlepszego piłkarza, również tego nie odpuści i będzie wiercić. Można by po ewentualnym banie transferowym dla Barcy, odbijać piłeczkę w stronę PSG które również rozmawiało z Neymarem przed okienkiem, tylko, że on ogłosił wszystko w sierpniu bodajże czy pod koniec lipca, czyli okienko już otwarte.

Myślę, że do 01.07 nie powinno się wydarzyć nic, w sprawie Griezmanna, albo będziemy tego mocno żałować z banem transferowym kolejnym.

konto usunięte

3

@kalabanga Corąz bardziej abstrakcyjne te wasze teorie :D

1

@kalabanga Ukarane musiałyby być wszystkie kluby w Europie, które juz przeprowadziły oficjalnie transfer ;)

0

@Lisek No nie do końca jeśli nie był to transfer za plecami klubu, a w Anglii okienko już trwa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?