La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1010 Culés

1

Ale w sumie to nie rozumiem decyzji Hiszpanii. Lop zachował się źle i nieprofesjonalnie, ale nie sądzę, aby olał mundial. Chyba od podpisania kontraktu nie prowadziłby gorzej reprezentacji? Dla niego to przecież dodatkowy fajny puchar do kolekcji. Taki wpis do CV chce każdy trener. A teraz go wywalili praktycznie przekreślając szanse na medal. Nowy trener nie ma już czasu na zbudowanie "swojego" zespołu.
Widzę tu dwa egocentryczne zachowania - pana L i Prezesa, który swoją urażoną dumę przekłada nad dobro drużyny narodowej.

0

@sebasek99 Nie zgadzam się jeżeli ktoś w maju przedłuża swój kontrakt z federacją a później ma go w dupie no to przykro mi dziękuje do widzenia, tak samo by postąpił normalny szef w jakieś firmie ;)

0

@Micwic666MW Ale to jakoś przekreśla rzetelne wykonywanie pracy? Na czas mundialu pracuje z reprezentacja, a potem wraca do klubu. I nie zrównuj normalnych firm z futbolem. To całkowicie inne sytuacje. Ale oczywiścei ten kontrakt jest ważny w tej sprawie. Prezesa mocno to zabolało. Tylko, że jego jakaś tam opinia i emocje nie powinny rzutować na to.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?