La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 988 Culés

0

Tak się tylko zastanawiam... Większość mówi o wzmocnieniu "siły napadu". Na marginesie w minionym sezonie strzeliliśmy 99 bramek w 38 meczach - najwięcej z wszystkich zespołów La Liga, a na ławce/w szpitalu większość sezonu spędził Dembele.

Może jeśli już myślimy o wzmocnieniach to zróbmy je tam, gdzie są one najbardziej potrzebne - przede wszystkim potrzebny jest WYMIATACZ na ŚO. Tutaj nie powinniśmy żałować $.
Kolejne solidne wzmocnienie powinno mieć miejsce na PO - Semedo i Roberto radzą sobie przeciętnie w podstawowym zadaniu obrońcy - OBRONIE.
Dalej - moim zdaniem Digne jest odpowiednim zmiennikiem Alby. Wcześniej mieliśmy przeciętnego Adriano/Sylvinho i nie było problemów. Może zostać.

Moje propozycje: Arthur, Pablo Fornals (dwójka zawodników z dużym potencjałem), Inaki Williams (solidny zawodnik, bardzo szybki, może grać na każdej pozycji w napadzie... i współpracujący wcześniej z Ernesto), ŚO (De Ligt), PO (typy?).

Nie potrzebujemy Griezmannów, Koków, Pogbów, czy innych nazwisk. W 2008 roku 6 pucharów zdobyliśmy mając w podstawowym składzie rezerwowego obrońce Manchesteru United (Pique), solidnego Seydou Keite, nieznanych (zapewne większości kibiców) chłopaków z La Masi - Busquetsa i Pedro.

1

@Mazi 2009* i mieliśmy wtedy w pomocy Inieste i Xaviego ,a to róznica. Atak na papierze też był kosmiczny

0

@Mazi Z topowymi Po to jest wgl problem aktualnie na rynku transferowym, lepiej kupić kogoś do Barcy B na tą pozycje, Palencie ogrywać, a Semedo dać sie wykazać.

konto usunięte

0

@Mazi Czemu? Bo Suarez ma już swój wiek i jest to już odczuwalne coraz bardziej. Za rok lub 2 bez napastnika jakiegoś będziemy z ręką w nocniku... Ja bym był za żeby Paco/Arnaiz lub Munir dostali szansę i się u nas ograł któryś z nich i rozwijał bo będzie cienko, tym bardziej, że Siarez już nie może tyle grywać bo na Wiosnę biega jak zardzewiały

0

@Cvzx No tak. Iniesta miał wtedy 24/25 lat, Xavi 28/29.
W minionym sezonie stawialiśmy na 33 letniego Inieste i 30 letniego Rakiticia.
Dość spora różnica.
U nas brakuje przede wszystkim młodości w środku pola. Fantazji chłopaków, którzy pomyślą, że "mogą sami odwrócić losy spotkania".

1

@Lukii9090 Ter Stegen (Cillessen)
PO (Semedo), Pique (De Ligt), Umtiti (Vermaelen), Alba (Digne)
Busquets (Rakitić/młody Busquets)
Arthur (Fornals), Coutinho (Roberto)
Dembele, Messi, Suarez (Paco, Williams)
21 zawodników wspieranych przez La Masie.

konto usunięte

0

@Mazi Słuchy chodzą o De Jongu z Ajaxu :p

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?