La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1215 Culés

1

Griezmana dalej lubię, ale odwalił kabaret.

0

@daniel32778 Za co go lubieć ?
- Za to, że wypromował się na hiper gwiazdę światową, przez to, że nas przetrzymywał a na koniec w* bez mydła ?
- Za to, że zachował się nie profesjonalnie dla obydwu klubów ?
- Za to, że jest hipokrytą i udowodnił to 2 razy ? 1) Mówił w wywiadzie, że Barcelonie się nie odmawia, było to w zeszłym roku 2) Mówił, że dla niego najważniejsze są osiągnięcia sportowe, jakoś widać nie osiągnięcia sportowe a osiągnięcia finansowe, poleciał jak Neymar na Petro$$.

Jak dla mnie gość nie dojrzał jeszcze i jednak cieszę się, że zostaje w tym AM.
Czekam tylko na mecz z AM by dostał kolejny raz sromotny ( ... ) :)

0

@monsterrize Niech zostanie w Atleti do końca kariery. Lm i tak z nimi nie wygra. Bedzię zdobywać 3 miejsce w LL i może pozwolimy mu wygrać CDR.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?