La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1695 Culés

konto usunięte

0

A najlepsze, że już wydaje się, że chłopa nie ma i odradza się jak Feniks z popiołów. Wydaje mi się, że za 2 lata będzie graczem skończonym, ale kto wie...
Kiedyś był katem małych zespołów, dziś jest katem gigantów.

1

@MESSIah16 Bo szczerze mówiąc z tego bierze się to ogólne, męczące podniecanie się jego występem - każdy wyśmiewa jego słabe występy, machanie nóżkami nad piłką, machanie rękami, miny po zagraniach kolegów czy próby przewrotek, ludzie wróżą mu wypalenie, skończenie się, po czym przychodzi taki mecz jak z Juve (ten z przewrotką) czy wczorajszy z Hiszpanią i następuje ogólnoświatowe zaprzeczanie wszystkim wcześniej wymienionym rzeczom. Po prostu trzeba odpuścić śmianie się z niego na każdym kroku, bo o nim jest głośno nawet jak nic nie zagra, a gdy się już przestaniemy z niego śmiać, to takie spektakularne powroty też mniej będą irytować :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?