La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1058 Culés

0

Zauważyliście, że Kroos i Modrić w Realu to odpowiednik Xaviego i Iniesty niegdyś w Barcelonie? Kroos to niemal kopia Xaviego, sam Hiszpan stwierdził, że piłkarzem najbardziej go przypominającym jest właśnie Toni. Za to ruchliwość, przebojowość i finezja Modricia do złudzenia przypomina mi o magii Iniesty.

40

@Junngeas Są bardzo dobrymi pilkarzami, szanuje ich ale do poziomu Xaviego i Iniesty im brakuje

0

@FCBMati10 Ale ja nie porównałem ich poziomu, stwierdziłem, że ich styl gry jest podobny. ;)

6

@Junngeas No to styl tak, też sie zgadzam

konto usunięte

26

@Junngeas no takie wersje demo

5

@Junngeas a ja uważam, że nie...Chorwat jest najlepszy w rozgrywaniu i w Realu on to głównie robi, więc bardziej podobny do Xaviego. Niemiec mu w tym pomaga....takiego Iniestę to bardziej Isco przypomina. to moje zdanie.

0

@Junngeas moim zdaniem verratti to profilem zawodnik przypominający 1:1 Xaviego, tylko zły wózek pcha

konto usunięte

1

@snoopdegie demo czy nie, wygrali 4x LM, fajnei byłoby mieć takie "demówki" w Barcelonie :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?