La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1710 Culés

4

Wiem, że na tej stronie były osoby które w przypadku meczu Polska-Argentyna byliby za tymi drugimi. A ja mam inne pytanie. Czy jakiekolwiek wydarzenia sportowe mogłyby równać się z MŚ dla Polski? Już podczas Euro i meczy w 1/8 i 1/4 ulice zamierały. To praktycznie niemożliwe, ale gdybyśmy wygrali MŚ byłby najprawdopodobniej najwspanialsze wydarzenie sportowe jakie przyszło mi w życiu oglądać.

konto usunięte

1

@ShinobiQWE którzy? :o

konto usunięte

1

@ShinobiQWE Niewątpliwe byłoby to coś pięknego. Parę razy było już nie tak daleko tego sukcesu, ale czegoś brakowało. Wątpię w sukces naszych, ale w każdym ich meczu jestem z nimi, niech piszą historię.

0

@Griezmann7 Ale nie chodziło mi tak do końca tylko i wyłącznie o ten Mundial. Tak ogólnie, że gdybyśmy za naszego życia zdobyli MŚ to nie sądzę, że cokolwiek by to przebiło. No chyba żebyśmy wygrali klasyfikację medalową na IO.

konto usunięte

0

@ShinobiQWE Tak szczerze to na tym Mundialu mamy najwyższe szanse zajść daleko. Na następnych powoli będzie się wykruszać trzon drużyny, a dla części z nich nie widać sensownego zastępstwa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?