La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1617 Culés

0

Argentyna w sumie tak patrząc na grube ryby to wcale nie zagrała źle. Gdyby nie nieskuteczny Messi byłby 3 pkt i pewnie spokojne wyjście z grupy.

1

@Katalonik97 Tylko, ze ARG ma w nastepnym spotkaniu mocna Chorwacje, a do tego nawet teoret. najslabsza Nigeria jesli lepsza niz Korea czy Kostaryka.

Niemcy, Brazylia i Hiszpania maja mecze z najtrudniejszymi rywalami w grupie

konto usunięte

0

@GenerałXavi Islandia wygrał grupę w tą,że Chorwajca która tez nic konkretnego nie grała.

0

@mekston Tyle, że Chorwaci są mocni na papierze, a każdy mecz z lepszym zespołem przegrywają. Siła fizyczna, mocna pomoc - to ich atuty, ale gubią się też z tyłu i wystarczy dobrze poklepać i wpada bramka. Teoretycznie są groźniejszym rywalem od Islandii ale w praktyce właśnie to może się skończyć latwym 2:0 dla Argentyny, bo tam będzie duuuuzo więcej miejsca, a Islandia najzwyczajniej w świecie stanęła na 20-30 metrze i wszystko wybijała.

0

@Kubix93 Wiadomo ze Chorwacja to nie kandydat na tytul ALE jak sam piszesz wystarczy “poklepac” to jednak dla
ARG nie takie proste.

Do tego presja - zdecydowanie po stronie ARG. Po prostu bedzie to wg mnie bardzo trudny i wyrownany mecz a porazka tutaj jest bardziej mozliwa niz np Brazylii czy Hiszpanii w kolejnych spotkaniach

0

@mekston Zgadzam się, że Argentyna ma na sobie teraz trochę 'presji', tylko że im też remis dużo nie zmienia - potem ogrywając Nigerię i tak raczej mają wyjście z grupy. No i Messi z kolegami pod presją umieją się odnaleźć - chociażby ostatni mecz eliminacji i w 1 minucie przegrywają 0:1, to potem jak im w oczach zaświecił brak awansu na mundial to już do końca spotkania nie dali rywalom powąchać piłki i skończyło się 3:1. Argentyna zagrała ciekawą piłkę - pogubili się 2-3 razy w obronie, przede wszystkim w 1 połowie, a poza tym kontrolowali mecz, stwarzali sytuacje, potrafili przyspieszyć grę i ciut więcej szczęścia, inne decyzje sędziów i mogło być np 5:2 - i pewnie nikt by o taki wynik nie miał pretensji, bo oddawał on przebieg spotkania. Islandia w tej grupie namiesza i nikt nie zdobędzie z nią kompletu punktow, tak mi się przynajmniej wydaje. Im w ogóle nie przeszkadza to, że oni się 85 minut meczu muszą bronić, a tylko 5 minut atakują - im wystarczy pół okazji, chociażby długi wyrzut z autu i strzelą bramkę, a potem cyk 10 chłopa w swoim polu karnym i grają.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?