La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 973 Culés

0

krótkie i konkretne podsumowanie "wybijają dzikie psy w Rosji!!1 skandal":

https://www.wykop.pl/link/4328131/#comment-55276979

4

@hoeniker  Akurat w Rosji był z tym problem od zawsze. To samo Białoruś i Ukraina - tam dzikie psy chodzą grupami i bardzo często 'atakują' ludzi, a już szczególnie jak niesiesz jakieś jedzenie to albo oddasz albo uciekasz przed grupą 10 psów różnej wielkości i modlisz się żeby nic Ci nie zrobiły. Byłem w Rosji 7 razy - zawsze to samo, aż się dziwiłem czy oni nie mają schronisk?

0

@Kubix93 Pewnie też dużo to tego dokłada się ilość wsi. Tam często właściciele puszczają luzem na noc psy, aby sobie polatały po lasach i polach. No i czasami taki nie wróci, bo się zagubi.

1

@sebasek99 Z tego im się zrobił problem na skalę krajową, bo takich bezpańskich psów w samej Moskwie jest 40-45 tysięcy, a w latach 2010-2014 to było nawet koło 60 tysięcy - liczby porażające, a psy nie glupie, bo dobierając się w grupy łatwiej walczyć o jedzenie. Już nie pamiętam które to lato - ale jakoś 5-6 lat temu tam komunikaty były żeby uwazac na te psy i ze służby będą się nimi zajmować, bo normalnie atakowały przechodniów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?