La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1170 Culés

konto usunięte

6

Wielu narzeka na te MŚ, ale dla mnie to jest coś pięknego. Pokaz siły taktycznej jakiego wcześniej nie widziałem. Dużo słabsze zespoły, które w normalnych warunkach musiałyby wyjmować piłkę z siatki kilka razy na tym mundialu walczą jak równy z równym z najlepszymi ekipami, których jeden gracz jest wart więcej niż cała drużyna. To jest wyjątkowy mundial, a dla kogoś kto ogląda cały sezon Serie A kolejny dzień w "pracy".

1

@krzychu1526 Sam styl mnie nie powala, ale myślałem że gorzej mi się to będzie oglądało. Fajnie, że mecze są tak mega wyrównane

konto usunięte

0

@Bykunn Mi się to podoba, bo kibicuje Włochom od dawna, a Polska ma podobny styl (poza meczem z Senegalem XD). Każdy kto zaraz będzie zdawać testy na trenera powinien zasiadać z notesikiem i analizować.

konto usunięte

0

@krzychu1526 Mnie jednak wiele meczów na tym mundialu usypia, są strasznie męczące. Mecze takie jak Urugwaj vs Egipt to nie jest to za co pokochałem ten sport.

0

@Bykunn Jedyny pogrom, to na meczu otwarcia, a i tak wydaję mi się, że Ruscy nie zdominowali Arabii.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?