La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1402 Culés

1

Już sam skład jaki wystawił Sampaoli był złym znakiem. To tak jakby Polacy wyszli na Kolumbie bez najbardziej kreatywnego pomocnika - Zielińskiego (Banega), dość pewny w poprzednim meczu Pazdan ławka (Rojo), w pierwszym składzie wychodzi chłopak z naszej ligi o którym mało kto słyszał (Acuna-Peszko), a na ławce zostaje ktoś kto nawet bez formy moze coś 'pociagnac' do przodu i ma w reprezentacji renomę (Do Maria-Grosicki/Kuba). Do tego zbyt długie trzymanie na ławce lub nie wpuszczanie graczy, którzy naprawdę mogą COŚ zrobić i w klubach grali na niezłym poziomie. (Hiquain/Dybala-Kownacki/Teo), (Lo Celso-Linetty). Ja sobie po pierwszym meczu w 4-4-2 Polaków nie wyobrazam, że Nawałka jest na tyle głupi, że wyjdzie nagle 3-5-2 typu Piszczek-Bednarek-Glik-Cionek-Rybus-Krychowiak-Goralski-Kurzawa-Lewy-Milik.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?