La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1708 Culés

1

Powiem wam ,że trochę mnie śmieszy jak np taki Pudzianowski, Akop Szostak czy tam inni "popularni" ludzie są źli ,że Polscy kibice wylewają wiadro pomyj na naszą reprezentację i ,że kibicem się jest a nie bywa. Przyznałbym im całkowitą rację gdyby Nasi gryźli trawę i oddali całe serce do walki jak Maroko albo Peru.
Wyszli na mecz jak c**ty zero charakteru i to najbardziej bolało. A po meczu Lewandowski mówi ,że zabrakło ODWAGI ( bez komentarza...)
Jeszcze po meczu z Litwą Lewandowski w wywiadzie powiedział ,że trudniej jest strzelić bramki na "ich treningach" niż reprezentacji Litwy. Te zdanie też mnie zdenerwowało bo według mnie to był brak szacunku do reprezentacji Litwy tym bardziej ,że mecz był o pietruszkę a trener Litwy mówił swoim zawodnikom żeby grali tak ,żeby nie zrobić kontuzji którymś z naszych.

konto usunięte

4

@Orłoś  Krytyka jest dobra, ale konstruktywna. A nie Januszowanie i pisanie "kurła to już ja już lepi bym zagroł!"
Polacy na pewno wyciągną wnioski być może nie mamy takich zawodników jak Argentyna, ale mamy coś czego nie mają oni, DRUŻYNE. Jestem pewien, że nie powiedziliśmy ostatniego słowa i to był tylko zimny prysznic

0

@Orłoś  Ja im przyznaję rację A śmieszą mnie właśnie takie komentarze jak Twój.

0

@Orłoś  Konstruktywna krytyka jest ok ale wyjeżdżanie z tekstami, że za dużo grali w reklamach albo, że po przegranym meczu się uśmiechają jest żałosne. Nie wyszło trudno trzeba walczyć dalej a nie nagle gdy jeden mecz nie wyszedł wylewać wiadro pomyj i obrażać. Zostały 2 mecze i nadal wszystko jest w naszych rękach.

0

@daraka220 Oczywiście też się zgadzam ,że takie januszowskie teksty nie są na miejscu. Ale mimo wszystko boli ,że nie oddali serca do walki i po prostu przeszli koło meczu.

0

@Orłoś  To boli ale ja dalej wierzę i wiem, że z Kolumbią zobaczymy inną drużynę a teksy pana Kowalczyka o tym , że lepiej by było gdyby Milik złamał rękę w delfinarium są po prostu śmieszne i raczej nie na miejscu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?