La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1402 Culés

6

wiadomo jak w 2018 roku na najważniejszym turnieju można zagrać ostatnie 25 minut z jednym pomocnikiem w środku pola?

Dybala to mógł wejść za Mezo, ale nie za Enzo Pereza. Nie dosyć, że Argentyna grała cały mecz z jednym nominalnym stoperem, to jeszcze końcówkę grała tylko z Masche w środku.

Jak gra się miała nie rozsypać jak nie było pomocy. Tam trzeba było wzmocnić środek, a nie go osłabić i wrzucać ofensywnych graczy ile się da - przecież to brzmi jak amatorskie podejście

konto usunięte

0

@hoeniker  I to pokazuje jakim amatorem jest Sampaoli :D

0

@hoeniker  Mieć kadrę złożona z piłkarzy typu Banega, Lo Celso, Di Maria, Dybala, Hiquain, Rojo, Fazio czy nawet nie powołani Icardi i Garay. A wystawiać na upartego Meze, Pavona, Acune, Mercado czy Enzo to lekkie nie porozumienie. Ta kadra naprawdę ma potencjał na miarę 5-7 drużyny mundialu. Ja sobie osobiście nie wyobrażam, że Nawałka trzyma na ławce Zielińskiego, Linettego, Grosika, Kubę, Milika, Kownackiego czy Glika, a gra uparcie Peszką, Góralskim i Teodorczykiem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?