La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1194 Culés

4

Nawet jakby Messi zagrał wczoraj jak Maradona, Pele czy CR7, to i tak by ten mecz przegrali, tam kompletnie nie ma drużyny, wszyscy stoją jak kołki i liczą, że mecz sam się wygra. Obrona i bramkarz to jakaś patologia, robią błędy jak w B-klasie a Gomes przy pomocnikach Argentyny to magik.

Leo zagrał słabo, no ale ludzie nie da się wygrać meczu jak się nie ma drużyny, choćby wczoraj przebiegł 50km i darł ryja, to i tak by poległ.
Ronaldo w Portugalii nie ma wybitnego składu, ale zawsze temu Ronaldo wrzuca na głowę i co najważniejszej, to mają dobrze zorganizowana grę w defensywie i nie zdziwie się jak jeszcze te MŚ wygrają.

4

@D10SLEO Messi zagrał wczoraj tak słabo, że nie wypada grybać "nawet jakby Messi zagrał super...". Kurde, go nawet nie było stać na przeciętny występ.

założenie, że na pewno by przegrali też abstrakcyjne. Jakby zagrał jak Pele i Argentyna byłaby w stanie strzelić w pierwszej godzinie bramkę, może dwie, to mecz byłby inny...

1

@hoeniker  Pewnie też Messiego wina, że Perez w 1 połowie na pustaka nie trafia?

3

@hoeniker  Messi zagrał słabo - owszem, ale kolega ma rację. Jakby Messi zagrał na swoim poziomie to co by to dało? Ten mecz pogrzebał Caballero, bo to był wyrównany pojedynek do tego błędu, a później zawalił to Sampaoli, który chciał za wszelką cenę wyrównać i wystawił zespół w taktyce 4-1-5

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?