La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1678 Culés

0

Wczoraj dałem ponieść się negatywnym emocjom stąd mój komentarz, że Lewy to pajac jest trochę nie na miejscu. Jakby nie było doprowadził nas do tych mistrzostw swoimi golami, ale... Ogólnie gra Polaków na tym mundialu to był dramat i nie ma co się oszukiwać, zagraliśmy chyba najgorsze gó**o na tym turnieju, bez pomysłu, tylko laga do przodu i niech się dzieje wola nieba. Mam nadzieję, że teraz Polska przejrzy na oczy i nie będzie robić z naszych piłkarzy gwiazd szerokiego formatu, bo takimi nie są jak pokazał tegoroczny mundial.
Dobrego trenera poznaje się po tym jak radzi sobie w trudnych chwilach. Nasz trener nie pokazał nic, a wszytskie jego decyzje były błędne. Nie rozumiem chociażby brak Glika i Grosickiego od poczatku... Nawalka również dał ciała jako trener, nie tylko drużyna.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?