La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1327 Culés

konto usunięte

19

Nie wiem co wy tego Lewandowskiego się uczepiliście, gość w tak cienkiej reprezentacji zdobył w 95 meczach 55 goli, porownujac go z Messim 126 wystepow i 64 gole zaladowal, a na niego cała wina tu spada xD Lewandowski przy sobie nie miał nigdy zawodnikow pokroju chociazby Aguero, Dybali, Di Marii, Higuaina itp, co miał zrobić? Przelecieć nad tymi rosłymi obrońcami po długich piłkach zagrywanych w jego kierunku? Na jego miejscu to po pierwszej polowie bym zachowywal sie jak Ronaldo kiedy nie idzie zespołowi xD

konto usunięte

5

@Socjopata A teraz spójrz z jakimi reprezentacjami gra Argentyna we wszystkich eliminacjach, a z jakimi Polska...

27

@Socjopata Nie no widzę pewne podobieństwa między Higuainem a Milikiem :D

konto usunięte

4

@matifcb1899 No z jakimi Argentyna? 4/5 mocnych, a reszta nic nie znaczy w pilce,tyle

konto usunięte

0

@matifcb1899 Tylko stamtąd awansuje 5 zespolow, a taki Paragwaj 4:2 od Japonii dostal niedawno

konto usunięte

2

@matifcb1899 A wyglądaliśmy i tak lepiej od Argentyny w całym rozrachunku w eliminacjach. Tam tylko nam Dania się nie udała. Argentyna za to zawodziła w większości meczów i Messi ich uratował w ostatnim meczu inaczej jedliby sobie Laysy zamiast grać na Mundialu.

konto usunięte

2

@matifcb1899 Wenezuela, Boliwia to takie potęgi?

konto usunięte

1

@MESSIah16 Tak, ale nie ma tam reprezentacji pokroju San Marino, Gibraltaru czy innej Andory, która jest dostarczycielem bramek.

3

@Socjopata Pewnie dlatego, że jest uważany za najlepszego napastnika, sam po 10 miejscu w Złotej piłce pisze o kabarecie, a na wielkim turnieju nie zrobił nic, skoro Messi jest krytykowany, to czemu nie Lewy? A wczoraj nawet jak miał jednego obrońce przy sobie, to nie potrafił utrzymać się przy piłce, co kontakt to strata piłki, był w słabej formie na tych Mistrzostwach, bo Lewy w formie potrafiłby przytrzymać piłke.

konto usunięte

1

@Protolinho Wciąż większe potęgi niż San Marino.

konto usunięte

1

@matifcb1899 W ostatnich eliminacjach graliśmy z San Marino?!

konto usunięte

0

@Griezmann7 Nie twierdzę, że nie poszły nam eliminacje lepiej niż Argentynie, bo poszły znacznie lepiej. Odnoszę się do liczby bramek w reprezentacji, którą zawodnicy z Europy mogą sobie solidnie podbić meczami z totalnymi outsiderami, których brakuje w Ameryce Południowej.

konto usunięte

0

@Protolinho Czy umiesz czytać ze zrozumieniem? Odnoszę się ciągle do liczby bramek, które przytoczył Socjopata. Ogólnej liczby bramek w reprezentacji, nie w poprzednich eliminacjach.

konto usunięte

1

@matifcb1899 Boliwia, Ekwador i Wenezuela to są amerykańscy outsiderzy.

konto usunięte

0

@D10SLEO Nie obchodzi mnie co pisze, też go nie uważam za top 5 zawodników na świecie, ale już odchodząc od tego wszystkiego to nawet Messi pokazał, że bez taktyki, wybiegania, przygotowania fizycznego można co najwyżej spuścić łeb w dół przeciwko drużynom umierającym na boisku za swój kraj.

konto usunięte

0

@matifcb1899 Nie brakuje, Boliwia np to slabiaki( poza gorami ), ale Argentyna jest tak slaba, ze stat na nich nie nabija :)

konto usunięte

0

@Socjopata Tak, wiem. Odnoszę się jedynie do przytoczonej statystyki bramek, które jak zapewne sam przyznasz zawodnikom z Europy jest łatwiej zdobyć przeciwko kilku reprezentacjom z totalnego dna.

konto usunięte

0

@Griezmann7 Dobrze, słabiaki, ale wciąż lepsze niż San Marino czy Gibraltar. Chyba mi nie powiesz, że łatwiej strzelić 4 bramki Boliwii niż Gibraltarowi?

konto usunięte

2

@matifcb1899 My gramy z San Marino i mikropaństwami naprawdę rzadko. Czy tak ciężko docenić Lewego? Ja doceniam go, a że na Mundialu zagrał słabo to inna sprawa. Jak mnie bawi takie umniejszanie sukcesów.

konto usunięte

0

@MESSIah16 To co wyżej. Owszem Boliwia jest słaba, ale wciąż to kilka półek wyżej niż taki Gibraltar.

konto usunięte

0

@Protolinho Ale ja mu nie umniejszam sukcesów. Napisałem tylko, że zawodnicy z Europy mają co jakiś czas takich rywali, z którymi łatwo poprawić swój dorobek bramkowy.

konto usunięte

1

@matifcb1899 Tylko, że Lewy ten dorobek robił przez ostatnie lata z drużynami jak Dania, Niemcy, Szkocja czy Irlandia.

konto usunięte

2

@Socjopata Innymi słowy do czego się odnosiłem - owszem Lewy ma 55 bramek w reprezentacji, ale 22 z nich są zdobyte przeciwko rywalom, którzy zajmują 100. lub dalsze miejsce w rankingu Fifa. W przypadku Messiego są to 3 bramki z 64. Różnica jest znacząca, dlatego też nie uważam, że można przyrównywać te 64 bramki Messiego z 55 bramkami Lewego, obaj są świetnymi piłkarzami i obaj strzelali świetnym ekipom, ale Lewy swój dorobek mocno poprawił strzelając z bardzo słabymi reprezentacjami (co oczywiście też trzeba umieć).

konto usunięte

0

@Griezmann7 Masz wyżej statystykę o której cały czas mówię.

konto usunięte

3

@matifcb1899 Ja tylko porównałem suche statystyki z reprezentacji, każdy myślący człowiek wie, że Lewandowski jest dwie klasy za Messim, ale polak rodak robił co mógł byśmy mogli przynajmniej w fazie grupowej największej piłkarskiej imprezy wystąpić.

0

@Socjopata Akurat Aguero, Igla czy Dybala to rzadko kiedy pomagaja w zdobywaniu bramek Messiemu. Raczej jest odwrotnie.

Messi podobnie jak Lewy nie ma dobrej kreatywnej pomocy u siebie.

Do tego fajnie ze wrzuciles bramki ale
a/ eliminacje w Europie to sporo spotkan z druzynami bardzo niskiej polki - w Am Pld tego nie ma
b/ dobrze jakbys dorzucil asysty obu graczy

0

@Griezmann7 Granie w Boliwii czy w Ekwadorze na duzej wysokosci jest problematyczne.

Ekwador potrafil grac w finalach MS i wyjsc z grupy - wiec to wlasnie pokazuje trudnosc el. w Am Pld.

0

@Socjopata Lepiej pokazac takie liczby na tle innych topowych napastnikow innych kadr europejskich. Wiadomo ze Lewy w eliminacjach kawal dobrej roboty zrobil - gdzie w Europie masz od niemal amatorskich druzyn (Gibraltar, San Marino), po bardzo slabe (Kazachstan, Malta, Litwa, itp) i pewnie dopiero kolejny poziom to jest Boliwia czy Wenezeula. (I to tylko u siebie)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?