- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1215 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
6
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
Ilka
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
26 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1215 Culés
8
Bez absencji Shaqiriego i Xhaki, jedynie kary finansowe. I znakomicie. Nie wypada mieszać sportu z polityką, ale trochę szkoda byłoby, gdyby dwa gesty wpłynęły na układ mistrzostw świata.[Tomasz Ćwiąkała]
0
@tristan87 Albańczyki dwa, grające dla Szwajcarii.
0
@AdrianoCarlos Jakby nie oni, to Szwajcarów nie byłoby na turnieju.
0
@daniel32778 To fakt, ale tylko mówię, że są albańskiego pochodzenia, do czego mam pełne prawo.
1
@AdrianoCarlos "Albańczyki dwa, grające dla Szwajcarii."
można mieć więcej niż jedną narodowość.
Szwajcaria dała im wiele, dała im rozwój piłkarski, dała im możliwości - nic dziwnego, że grają dla Szwajcarii i oddają im co dostali.
0
@hoeniker Pochodzenia albańskiego, ale wy się tu czepiacie, nie można napisać, że to Albańczyk, bo gra dla Szwajcarii? Dla mnie Khedira to Tunezyjczyk, tak jak i Ozil Turek, a że grają dla reprezentacji Niemiec to druga sprawa.
3
@AdrianoCarlos Ale co to znaczy "dla Ciebie"? :D Kur** przecież Oni są Niemcami, tak samo jak ci dwaj Szwajcarami. Nie ma tu miejsca na "według mnie"....
0
@Bykunn Z prawnego punktu widzenia tak, ale z pochodzenia nie. Obywatelstwo to nie narodowość, zresztą Ozil powiedział o Erdoganie mój prezydent.
0
@AdrianoCarlos No i co z tego, że powiedział? :D Jest Niemcem, jest Turkiem, ma podwójne obywatelstwo (prawdopodobnie), nic nam do tego. A pochodzić może nawet z Singapuru, co to kogo boli
1
@Bykunn Ja też nic do tego nie mam, wolność Tomku w swoim domku, jak to mawiają. My też mieliśmy Nigeryjczyka co grał dla Polski.
Komentarz usunięty przez użytkownika