La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1721 Culés

10

Nie wierzę, że Mascherano drugi raz z rzędu zagra tak FATALNY mecz. To jest trzon gry defensywnej - chłop musi wziąć się w garść na najważniejszy mecz/najważniejsze mecze. Rojo i Otamendi dość pewnie, boki obrony w miarę - nic nie popsuli, w ataku oprócz asysty Mercado też nic nie pokazali. Problem leży wyżej, bo poza obrońcami jest 6 graczy w polu, z których tylko Messi i Banega dają cokolwiek tej drużynie. Tam drzemie potencjał - i na grę pozycyjną i na kontry. Wystarczy popatrzeć na całą pierwszą połowę - klepki Messiego z Hiquainem, Benegą czy Perezem (atak pozycyjny) czy chociażby akcja di Maria-Banega (piękna kontra). Oni muszą obudzić się w ataku - mimo wszystko Aguero jest lepszą opcją od Hiquaina, a Angel albo się obudzi albo musi usiąść na ławce. To jest przebojowy skrzydłowy - z niezłym dryblingiem, z przyspieszeniem i dobrym podaniem/dośrodkowaniem, a dzisiaj? Kilka fajnych klepek, a poza tym nie umiał opanować prostych piłek - na takim poziomie to niedopuszczalne. A na ławce jest paru grajków którzy mogą go zastąpić - Dybala, Lo Celso czy Pavon od biedy. Z Argentyny zeszło ciśnienie - oni mogą się tylko poprawić, bo jedyne co im do tej pory wyszło to pierwsze 45 minut z Nigerią, bo pograli naprawdę fajną i szybką piłkę. Nie dali rywalom dojść do głosu, pewnie bronili, dobrze rozgrywali (poza paroma farfoclami Mascherano) i do tego pokazali, że w ataku mają coś do zaoferowania - głównie dzięki Banedze ta gra się zazębiała.

1

@Kubix93 Hiny sfoje robio

0

@Nazio87 powiedz to Paulinho

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?