La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1449 Culés

6

Najbardziej w tym wszystkim szkoda Messiego. Mam wy***ane na argentyńskich kibiców, Sampaolego, Di Maríę, Otamendiego czy innego Mezę, ale La Pulga swoją postawą przez tyle lat zasługuje by być w końcu mistrzem świata. Cztery lata temu był tak blisko, ale pech (a raczej indolencja Higuaína) pozbawił go tej szansy. Tym razem niepewna obrona i trener nieudacznik sprawiły, że tej szansy nie dostanie. Dziś dwie asysty, z czego jedna mogła być golem. Mimo to znajdą się tacy co powiedzą, że Messi zagrał słaby mecz, że zawiódł. W pierwszej połowie nie miał dużo miejsca, w drugiej po jego strzale przeciętym przypadkowo przez Mercado padła bramka, to on dał jeszcze impuls Argentynie przy wyniku 4-2 zagrywając genialną piłkę do Agüero. Dziś porażka Albicelestes to nie wina Messiego, a słabej obrony i trenera wpuszczającego na boisko zamiast drugiego najlepszego gracza w drużynie średniaka z rodzimej ligi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?