- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1546 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
57 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
July_6_BcN
1
@Batys Nie mam, na pewno koło połowy sierpnia, a gdzie i z kim to nie mam pojęcia.
102 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1546 Culés
1
Ja tam uważam, że dobra decyzje rok temu podjął Kylian Mbappe przechodząc do Paryża a nie Realu czy kogoś z Angli. Chłopak jest mlody potrzebuję gry i właśnie dzisiejszy mecz pokazał jakim jest świetnym piłkarzem na ten moment a może być tylko lepszy. Gdyby dołączył do Realu to wydaje mi się że nie grałby tak czesto jak w Paryżu poza tym przechodząc do Paryża nie znaczy że kiedys za kilka lat nie bedzie gral u Nas za Suareza. Cieszę się, że nie wypaliło z Griezmannem, bo Dembele dostanie sporo minut i możemy mieć z niego taka pocieche jak Psg ma z Kyliana teraz. (Szkoda tych kontuzji Demblele)
1
@VamosGirl Dobrze, że nie poszedł do Realu bo Łysy bo Go tam zmarnował jak Asensio czy do pewnego stopnia Isco... Ale dlaczego nie do Anglii? Pokazał by chociaż czy umie grać w trudnej lidze, z trudnymi rywalami. A tak teraz zanim wyrwie się z PSG to będzie już po kilku latach kariery bez sukcesów
1
@Bykunn Hmm dlatego bo united : dobrze wiemy jak wygladal ostatni sezon autobus i ta taktyka Mou, city maja tam Gabriela, Aguero i ogolnie maja swietna pakę. Ogólnie z takiego city ciężko bylo by go wyciągnąć a tak jak mówisz w Paryżu zero sukcesow to za kilka lat może do Nas dołączyć ze względu trofeów w miejsce Suareza. Chyba że Abel Ruiz wypełni po Nim luke.
1
@VamosGirl Ja wierzę w Abela bo jednak my będziemy potrzebować dziewiątki, a nie takiego skrzydłowego (oczywiście pod warunkiem, że Dembele wypali) ;) Oczywiście jest też możliwość, że w Paryżu zacznie się sensowny projekt wreszcie i Mbappe tam zostanie na dłużej