La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 924 Culés

13

Rasizm w 2018 roku? Są większe problemy, wystarczy spojrzeć na Unie i jej lewackie poglądy

2

@Momalsino Rasizm zawsze jest problemem.

konto usunięte

0

@sebasek99 nie jest, nie kłam

0

@Momalsino Jakie te problemy?

0

@Bitnex Nieuzasadniona wrogość do osób innej rasy, kraju nie jest problemem?

0

@Bitnex Jak się jest białym, to pewnie że nie jest.

12

@sebasek99 A jeszcze większym jest szukanie rasizmu tam gdzie go nie ma.

konto usunięte

0

@Nigaki nie no przepraszam chłopaki, rasizm to przestępstwo
a te są dla czarnych

0

@GenerałXavi No jak ci Niemiec ukradnie samochód to do konkretnie tego człowieka możesz być wrogi.

konto usunięte

0

@sebasek99 ale wiesz ze niemcy też są biali nie?

konto usunięte

2

@Nigaki Zwłaszcza w RPA gdzie białych farmerów się morduje i zabiera im ziemie.

0

@Bitnex No a co to ma to tego? Rasizm nie jest, tylko na tle rasowym, chociaż to już wtedy bardziej szowinizm, więc w sumie nie za dobry przykład. Możesz sobie zmienić na Żyda, Hindusa, Azjatę. Konkluzją mojego postu było jednak, że odczuwanie niechęci do jakiejkolwiek grupy społecznej z samego tylko powodu jej inności jest idiotyczne i powinno zawsze być ganione.

konto usunięte

0

@sebasek99 czyli nie wiesz co oznacza rasizm, nie uczyli cię żebyś nie używał słów, których znaczenia nie znasz?

0

@Bitnex Toż się kurna poprawiłem. A jak już wjeżdżasz na element wykształcenia, to chociaż pisz poprawną polszczyzną, bo hurr dur, nie uczyli cię, że zdania zaczyna się wielką literą, a przed żebyś powinien być przecinek.

0

@Bitnex Nie używaj języka którego nie znasz.

0

@Death_voice - Zajmij tereny należące od wieków do czarnej ludności
- Dziw się, że po wielu latach dalej jesteś traktowany wrogo po tym, jak traktowałeś czarnych jak niewolników
Żal ludzi, ale to nie jest nienawiść i morderstwa wynikające z koloru skóry tylko kontekstu historycznego, czy może raczej obie te sprawy się przenikają.

konto usunięte

0

@Jakdxb bede uzywal jakiego bede chcial, umad fagget?

0

@Bitnex Nie używaj bo nie potrafisz i kaleczysz.

konto usunięte

0

@Jakdxb tak jakby mnie obchodzilo twoje zdanie xD

0

@Bitnex Obchodzi skoro mi odpisujesz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?